02188886450

استخدام طراح سایت

طراحی سایت یکی از پرطرفدارترین مشاغل در سال 2020 شناخته شده است. زیرا امروزه کسب و کارها به اهمیت اینترنت پی برده اند و تلاش می کنند تا با حضور در این فضا درآمد خود را افزایش دهند. طراحی سایت دریچه ورود به دنیای اینترنت است. اما با توجه به این موضوع که امروزه رقابت زیادی در فضای آنلاین وجود دارد، تنها کسب و کارهایی می توانند موفق شوند که به استخدام طراح سایت توجه ویژه ای داشته باشند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد استخدام طراح سایت در اختیار شما قرار دهیم.  

Image

استخدام کارشناس طراحی سایت

زمانی که می خواهید برای استخدام کارشناس طراحی سایت اقدام کنید تا کار طراحی سایت خود را به آن بسپارید، باید مطمئن شوید که طراح سایت در این زمینه تخصص و دانش مورد نیاز را دارد. اما اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چگونه می توانیم به دانش و تخصص طراح سایت پی ببریم. بهترین روش برای پی بردن به دانش و تخصص طراح سایت نمونه کارهای آن فرد است. زمانی که نمونه کارها را بررسی می کنید باید به موارد متعددی توجه داشته باشید.

در بررسی نمونه کارها چه مواردی را مد نظر قرار دهیم؟

یکی از مهمترین مواردی که توصیه می شود در زمان تحلیل و بررسی نمونه کارهای طراح سایت باید به آن توجه داشته باشید گرافیک سایت است. آیا از رنگ مناسب در سایت استفاده شده است؟ آیا گرافیک سایت باعث می شود تا کاربر با سایت تعامل زیادی داشته باشد؟ موارد دیگری که در زمان بررسی نمونه کارها باید به آنها توجه داشته باشید به شرح زیرند:

  • آیا قالب سایت به گونه ای است که ماهیت کسب و کار را بازنمایی می کند؟ 
  • آیا سایت مطابق با نیازهای کاربران طراحی شده است؟ 
  • آیا سایت سرعت بالایی دارد؟
  • آیا امنیت سایت مناسب است؟
  • آیا منو سایت به خوبی طراحی شده است و کاربران سریعا می توانند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند؟
  • آیا روش پرداخت سایت راحت است و با چالش های زیادی رو به رو نیست؟ 

پاسخ به تمامی این موارد نشان میدهند استخدام طراح سایت به چه سمت و سویی باید پیش رود. طراح سایت باید تمامی این ویژگی ها را داشته باشد و تنها یک سایت را به صورت مکانیکی بالا نیاورد. طراح سایت باید با کارفرما تعامل خوبی برقرار کند تا بتواند آن کسب و کار را بشناسد و سپس آن را طراحی کند.

Image

استخدام طراح سایت وردپرسی

وردپرس یکی از پلت فرم های محبوبی است که این روزها استفاده از آن مد نظر قرار گرفته است. این پلتفرم اوپن سورس است و برنامه نویسان از سراسر دنیا می توانند کد های مورد نیاز را به آن وارد کنند و باعث ارتقا آن گردند. اما استخدام طراح سایت وردپرسی باید با وسواس خاصی صورت گیرد. با اینکه بسیاری از کارشناسان ورد پرس را پلت فرم ساده ای می دانند اما این امر بدین معنا نیست که شناخت وردپرس به دانش و  تخصص نیاز ندارد. بلکه طراح سایت وردپرسی باید این پلت فرم را به طور کامل بشناسد و بتواند سایت را به خوبی بالا بیاورد. 

ویژگی سایت های وردپرسی

زمانی که می خواهید برای استخدام طراح سایت وردپرسی اقدام کنید، بی شک با این موضوع آشنایی دارید که وردپرس ویژگی های متعددی دارد و می تواند پاسخگو نیازهای شما باشد. برخی از ویژگی های برتر سایت های وردپرسی به شرح زیرند:

  • سایت های وردپرسی به سادگی مورد استفاده قرار می گیرند. 
  • امکان نصب افزونه های متعددی بر روی سایت های وردپرسی وجود دارد و همین امر باعث می شود قابلیت های این سایت ها افزایش پیدا کند. 
  • قالب های متنوعی برای سایت های وردپرسی وجود دارند که باعث می شود قالب با توجه به نیازهای کاربران انتخاب شود.  

از کدام روش های دیگر می توانیم بهترین طراح سایت را انتخاب کنیم؟

همانطور که متوجه شده اید یکی از راههایی که به شما کمک می کند برای استخدام طراح سایت اقدام کنید، بررسی نمونه کارهای آن فرد است. اما روش های دیگری نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند تا بهترین طراح سایت را پیدا کنید. زمانی که می خواهید با طراح سایت وارد معامله شوید به این موضوع توجه کنید آیا طراح سایت مشاوره های مورد نیاز را به شما می دهد. به طور مثال، تصور کنید اهدافی که شما برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید اشتباه است. طراح سایت متخصص شما را راهنمایی می کند تا بهترین اهداف را انتخاب کنید و سایت خود را به بهترین شکل بالا بیاورید. 

Image

آیا طراح سایت با شما کارفرما دارد؟

در کنار موارد بالا برای استخدام طراح سایت، باید بدانید بهترین طراح سایت کسی است که تعاملات بالا با کارفرما دارد و تلاش می کند این تعاملات را حفظ کند. هر چقدر طراح سایت به قالب کسب و کار بیشتر پی برد، به همان اندازه بهتر می تواند سایت را طراحی کند و همین امر باعث می شود کاربران حس خوبی درون سایت داشته باشند.

استخدام طراح سایت در تهران 

تا بدینجا تلاش کردیم به این موضوع بپردازم چگونه برای استخدام طراح سایت اقدام کنیم. همانطور که متوجه شده اید طراح سایت باید نمونه کار داشته باشد و شما در زمان بررسی نمونه کارها باید به موارد متعددی از جمله سرعت سایت، امنیت سایت، گرافیک سایت و قالب سایت توجه داشته باشید. برای استخدام طراح سایت در تهران باید به شرکت های معتبر مراجعه کنید. شرکت ما یکی از شرکت هایی است که بهترین طراحان سایت را دارد و به درخشش کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند.

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
149 بازدید