طراحی سایت باربری

سایت باربری یکی از سایت هایی است که باید ویژگی های متعددی داشته باشد تا بتواند به کاربران کمک کند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند. به همین دلیل، کسانی که می خواهند برای طراحی سایت باربری اقدام کنند، باید کار خود را به طراحان و افراد متخصص بسپارند. این سایت باید ویژگی هایی داشته باشد و منو آن به خوبی طراحی شده باشد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد سایت های باربری در اختیار شما قرار دهیم. 

حیطه فعالیت شما چیست؟

همانطور که می دانید باربری حیطه گسترده ای دارد. به طور مثال باربری می تواند با پیکان وانت و یا کامیون باشد و یا ممکن است شرکتی هر دو وسیله نقلیه را پوشش دهد. به همین دلیل، قبل از آنکه طراحی سایت باربری انجام شود، حیطه فعالیت باید مشخص گردد. سپس، نیازهای کاربران باید شناسایی شود. برای چند لحظه خود را جای کاربری بگذارید که وارد سایت شما می شوند. آیا به کد رهگیری نیاز دارند؟ آیا می خواهند خدمات شما را مشاهده کنند؟ آیا می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند؟ تمامی این موارد باید به خوبی مشخص شوند تا طراحی سایت با موفقیت پیش رود. 

ساخت سایت باربری 

پس از آنکه نیازهای کاربران به خوبی مشخص گردید، باید منو سایت طراحی شود. منو سایت مانند نقشه سایت است و به کاربران کمک می کند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند. در منو سایت باید خدمات سایت گنجانده شوند. همچنین، بخش پشتیبانی و تماس با ما باید به خوبی طراحی شده باشد و زمانی که کاربر وارد این قسمت ها می شود باید تعاملات خوبی با سایت داشته باشد. بهتر است بدانید هر چقدر توضیحات موجود در سایت بیشتر باشد، به همان اندازه کاربران اعتماد بیشتری به آن کسب کار می کنند. 

اختصاص دادن بخشی به کد رهگیری 

زمانی که شما وارد سایت می شوید و برای انتقال کالاهای خود از خدمات آن سایت استفاده می کنید، کد رهگیری به شما داده می شود. به همین دلیل در طراحی سایت باربری بخشی باید طراحی شود تا کاربر با وارد کردن کد بتواند از وضعیت ارسال محموله خود با خبر باشد. اگر فعالیت کسب و کار شما به گونه ای است که در زمینه ارسال کالا به خارج از کشور فعالیت دارد، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است و باعث می شود تا کاربران اعتماد بیشتری به سایت شما داشته باشند. 

بخش نظرات 

هیچ چیز مانند اختصاص دادن بخشی از طراحی سایت باربری به بخش نظرات نمی تواند به رشد سایت شما کمک کند. شما می توانید از مشتریان خود بخواهید نظرات خود را در مورد خدماتی که شما به آنها داده اید به اشتراک بگذارند. در این قسمت باید صبور باشید و نظرات مثبت و منفی را همزمان با یکدیگر انتشار دهید. 
این امر باعث می شود تا کاربران حس بهتری داشته باشند و بدانند شما می توانید خدماتی را که آنها نیاز دارند ارائه دهید. همچین، وجود بخش نظرات در طراحی سایت باربری تعامل سایت شما را بالا می برد و این امر به افزایش رتبه سایت کمک می کند.

صدور رسید هوشمند 

زمانی که شما برای طراحی سایت باربری اقدام می کنید، باید صدور رسید هوشمند را مد نظر قرار دهید. همانطور که میدانید کسانی که خدمات شما را دریافت می کنند، ممکن است در شهر و یا حتی کشور دیگری باشند. در نتیجه، شما باید رسیدی را به آنها تحویل دهید تا بتوانید از آنها وجه دریافت کنید. روند صدور رسید باید بسیار ساده باشد و کاربران بتوانند به سادگی این رویه را طی کنند و رسید هوشمند خود را از سایت شما دریافت کنند. 

طراحی سایت باربری اختصاصی

سایت های اختصاصی ویژگی های زیادی دارند و طراحی سایت باربری اختصاصی باعث می شود تا کاربران حس بهتری داشته باشند. یکی از ویژگی های بسیار مهم سایت های اختصاصی سرعت بالای آنهاست. در نتیجه، کاربران می توانند در عرض چند ثانیه محتوای سایت شما را مشاهده کنند و همین امر نرخ پرش را به میزان زیادی کاهش می دهد. از دیگر مزایای سایت های اختصاصی می توان به امنیت بالای آنها اشاره کرد. با توجه به این موضوع که گاهی مبلغ باری که انتقال داده می شود بالاست، این موضوع برای کاربران مهم است که وارد سایتی شوند که امنیت شان بالاست.

نمونه طراحی سایت باربری 

وقتی می خواهید برای طراحی سایت باربری اقدام کنید، باید قبل از هر کاری نمونه طراحی سایت باربری را مشاهده کنید. توصیه می شود زمان کافی را به این کار اختصاص دهید و سایت هایی را که به خوبی طراحی شده اند زیر نظر قرار دهید. خودتان را جای کاربر بگذارید و به این امر بیاندیشید آیا می توانید آنچه را که نیاز دارید در مدت زمان کوتاهی پیدا کنید. زمانی که متوجه شدید آن سایت خوب است و پاسهگوی نیازهای شماست، می توانید آن سایت را به عنوان سایت نمونه در نظر بگیرید. 

قیمت طراحی سایت باربری 

یکی از سوالات پرتکراری که از کارشناسان ما پرسیده می شود در مورد قیمت طراحی سایت باربری است. بهتر است بدانید قیمت سایت به موارد متعددی بستگی دارد. آیا شما می خواهید سایت معمولی داشته باشید و یا سایت اختصاصی! آیا می خواهید سایت شما منو ویژه ای داشته باشد و یا هدف شما تنها راه اندازی سایت است. تمامی این عوامل می توانند بر قیمت سایت تاثیر بگذارند. در نتیجه، برای اینکه بتوانید قیمت سایت را به طور دقیق مشخص کنید، باید با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های تخصصی را به طور کامل از آنها دریافت کنید.