وردپرس

وردپرس یکی از پلت فرم های محبوبی است که این روزها استفاده از آن مد نظر قرار گرفته است. این پلت فرم با استفاده از زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و ویژگی های متعددی دارد. سادگی در استفاده یکی از مهمترین مواردی است که این پلت فرم را به پلت فرم محبوب برنامه نویسان و صاحبان وب سایت ها تبدیل کرده است. 
همانطور که می دانید امروزه، تمامی کسب و کارها و برنامه نویسان به دنبال روشی هستند که به سادگی سایت خود را بالا بیاورند و برای مدیریت آن دغدغه ای نداشته باشند. این چیزی است که با استفاده از این پلت فرم بدست می آید و همین امر آن را در سراسر دنیا محبوب کرده است. 

طراحی سایت با وردپرس 

وقتی به یک شرکت طراحی سایت مراجعه می کنید، بی شک یکی از زبان های برنامه نویسی را که به شما پیشنهاد می دهد وردپرس است. زیرا این پلتفرم می تواند پاسخگوی نیازهای کاربران به یک سایت ویژه و بدون دردسر باشد. در ادامه تلاش می کنم شما را با ویژگی های این پلت فرم آشنا کنیم.

سادگی در استفاده 

این پلت فرم نگرانی های استفاده و یادگیری php  و Css  را از بین برده است و به سادگی می توان از آن استفاده کرد. به همین دلیل، این پلت فرم توانسته است در رقابت با جوملا و دروپال پیروز باشد و میلیون ها نفر این قالب را برای طراحی سایت خود مورد استفاده قرار می دهند. اگر تصمیم شما این است که از هیچ گونه کدی در سایت خود استفاده نکنید، برنامه نویس می تواند به راحتی این سایت را برای شما بالا بیاورد و همین امر سبب شده است این پلت فرم در میان رقبای خود به خوبی بدرخشد. 

پایداری

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این پلتفرم مد نظر قرار گیرد پایداری در استفاده است. این پلت فرم دائما به روز رسانی می شود و قابلیت های آن گسترش پیدا می کنند. اما با به روز رسانی ارور و یا مشکلی در سایت به وجود نمی آید و این موضوع می تواند یکی از مزیت های اصلی این پلت فرم در مقایسه با زبان های دیگر برنامه نویسی باشد. 

سئو محور 

این پلتفرم سئو محور است و به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی می گردد. به طور مثال، این پلتفرم این قابلیت را دارد که افزونه یوست بر روی آن نصب شود. این افزونه به سئو محتوا کمک می کند و استفاده از آن بسیار ساده است. افزونه یوست سئو محتوا را با شماره نشان میدهد و اپراتورها متوجه می شوند محتوا آنها در چه سطحی قرار دارد. همچنین، این افزونه مشکلات را نمایش می دهد و اپراتورها می توانند مشکلات را به سرعت رفع کنند. این امر سبب می شود تا این سایت سریعا توسط موتورهای جستجو شناسایی گردد.

منبع باز 

یکی دیگر از مواردی که پلتفرم وردپرس را مورد توجه قرار داده است منبع باز آن است. برنامه نویسان از سراسر دنیا می توانند مشکلات آن را شناسایی کنند و یا کد های لازم را برای ارتقا به آن وارد کنند. این امر سبب می شود تا این پلت فرم دائما در حال پیشرفت باشد و مشکلات آن دائما حل می شوند. در نتیجه، کسب و کارها دارای سایتی می شوند که رو به رشد است و می تواند نیازهای کاربران را به خوبی پوشش دهد. 

وجود قالب های متعدد

سایت وردپرس قالب های متعددی دارد و برنامه نویسان می توانند با توجه به ماهیت کسب و کاری که می خواهند سایت برای آن طراحی کنند، یکی از آن قالب ها را انتخاب کنند. همین امر از جمله ویژگی هایی است که سبب شده است که سرعت بالا آوردن سایت بالا باشد.
 اگر کسب و کاری بخواهد که قالب ویژه ای داشته باشد، برنامه نویس می تواند آن قالب ها را تغییر دهد و قالب ویژه کسب و کار را بالا بیاورد. همانطور که متوجه شده اید این پلت فرم به حدی پیشرفت کرده است که می تواند فضای مناسبی را برای کاربران به وجود بیاورد و زمان استفاده را به میزان زیادی کاهش داده است. 

ساختار ایده آل 

این پلتفرم این قابلیت را دارد تا نقشه های سایت با XML ایجاد شوند. این نقشه می تواند به ربات های گوگل نشان دهد صفحات وب سایت در کجا قرار گرفته اند و این موضوع باعث افزایش رتبه سایت می شود. بررسی ها نشان داده اند کاربران معمولا به سایت هایی اعتماد می کنند که در لینک های نخست قرار دارند و هر چقدر یک سایت بتواند در لینک های نخستین قرار گیرد، به همان نسبت می توان درآمد خود را افزایش دهد. 

طراحی سایت شرکتی با وردپرس 

بی شک، یکی از درخواست هایی که وجود دارد طراحی سایت شرکتی با وردپرس است. طراحی سایت می تواند به موفقیت کسب و کارها کمک کند و پرستیژ کاری آنها را در مقابل چشم مشتریان بالقوه بالا می برد. اما این تنها ویژگی نیست که سبب شده است شرکت ها برای طراحی سایت اقدام کنند. 

آیا سایت شرکتی می تواند ماهیت کسب و کار را نشان دهد؟

یکی از دلایلی که سبب شده است افراد به سمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس روی بیاورند ماهیت کسب و کارشان است که در سایت بازنمایی می شود و می تواند بر روی مشتریان اینترنتی تاثیر بگذارد. به طور مثال، تصور کنید شرکت شما در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی فعالیت دارد و شخصی از یکی از استان های دور جستجو می کند و به سایت شما می رسد. 
اگر سایت به خوبی طراحی شده باشد و ماهیت کسب و کار را نشان دهد، کاربر احساس می کند وارد شرکت اینترنتی شما شده است و همین امر حس خوبی را در او به وجود می آورد و حتی بر روی خرید اثر می گذارد. به همین دلیل، بهتر است شما با مشاوره با کارشناسان برای طراحی سایت شرکتی با وردپرس اقدام کنید. 

طراحی سایت شرکتی وردپرس 

از جمله سوالاتی که در زمان طراحی سایت شرکتی وردپرس پرسیده می شود در این باره است که این سایت چه مواردی را پوشش می دهد. بهتر است بدانید محتواهایی که در سایت قرار می گیرد دقیقا متناسب با نیازهای کاربران است. اما به طور کلی، سایت شرکتی باید آیتم های زیر را پوشش دهد:

  1. این سایت باید حاوی بلاگ باشد و سوالاتی که زیاد پرسیده می شوند به صورت مقاله پوشش داده شوند. 
  2. این سایت باید حاوی بخش اخبار باشد و اخبار جدید شرکت را پوشش دهد. 
  3. این سایت باید دارای بخش معرفی همکاران باشد. 
  4. این سایت باید دارای بخش جامعی در رابطه با تماس با ما باشد تا بتواند حس اعتماد مشتریان را افزایش دهد. 

طراحی سایت وردپرس

یکی از مواردی که در زمان طراحی سایت وردپرس پرسیده می شود در این باره است که چقدر طول می کشد تا سایت بالا بیاید. همانطور که می دانید در دنیای امروز تمامی کسب و کارها عجله دارند هر چه زودتر به اهداف خود دست پیدا کنند و هیچ کس تمایل ندارد مدت زمان طولانی صبر کند تا سایتش بالا بیاید. به طور کلی، 7 تا 30 روز طول می کشد تا سایت وردپرس راه اندازی شود. 
این موضوع می تواند به کسب  و کارها کمک کند تا هر چه زودتر وارد دنیای اینترنت شوند و در میان رقبای خود بدرخشند. همچنین، با توجه به این موضوع که استفاده از این پلت فرم ساده است و قابلیت های متعددی دارد، به سادگی می تواند نیازهای کسب و کارها را پوشش دهد و به یک سایت کاربر پسند تبدیل شود. 

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

سایت فروشگاهی یکی از سایت هایی است که امروزه زیاد در مورد آن می شنویم. آمازون اولین شرکتی بود که فروش اینترنتی خود را با فروش 20 کتاب در بستر اینترنت آغاز کرد و به سرعت مورد توجه قرار گرفت. پس از آن شرکت آمازون تلاش کرد تا محصولات دیگری را نیز به فروشگاه اینترنتی خود بیفزاید و همین امر زمینه ساز انقلاب بزرگی در دنیای کسب و کار شد. امروزه، راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس می تواند مزایای زیادی داشته باشد که در ادامه به یکی از مهمترین مزایای این پلتفرم می پردازیم. 

رابط کاربری مناسب 

یکی از مواردی که سبب می شود کاربر مدت زمان بیشتری را در سایت شما بماند رابط کاربری مناسب است. این موضوع سبب می شود تا کاربر تعاملات بیشتری با سایت داشته باشد و همین امر سبب می شود تا نیازهای خود را در سایت پیدا کند. هر چقدر کاربر مدت زمان بیشتری در سایت بماند نرخ پرش پایین تر می آید و این موضوع می تواند بر رتبه سایت اثر بگذارد. این موارد سبب می شود تا موتور جستجو سایت شما را به عنوان سایت ویژه ای شناسایی کند و رتبه خوبی را به آن می دهد.  

طراحی وردپرس اختصاصی

امروزه، درخواست بالایی برای طراحی وردپرس اختصاصی وجود دارد. به طور کلی، سایت های اختصاصی سبب می شوند تا کسب و کار دارای سایت ویژه ای باشد که می تواند به مشتریان نشان دهد این سایت دقیقا آن چیزی است که سبب می شود مشتریان به اهداف نهایی خود دست پیدا کنند. سایت های اختصاصی ویژگی های زیادی دارند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. 

سرعت بالا 

یکی از مواردی که سبب شده است سایت های اختصاصی مورد توجه قرار گیرند سرعت بالای سایت است. هیچ کاربری تمایل ندارد وارد سایتی شود که سرعت آن بسیار پایین است و باید مدت ها منتظر بماند تا محتوای مورد نیازش آپلود شود. مطالعات نشان می دهند اگر سرعت لود سایت بالای 3 ثانیه باشد سبب می شود کاربران زیادی سایت را ترک کنند. این موضوع می تواند موفقیت چشمگیری را برای کسب و کارها در پی داشته باشد و این موضوع ارزش زیادی دارد. 

امنیت بالا 

یکی دیگر از مواردی که طراحی سایت اختصاصی با وردپرس را مد نظر قرار داده است امنیت بالای این سایت هاست. وقتی سایت ها به صورت اختصاصی برای کسب و کارها طراحی می شوند، به طور بالقوه به مشتریان خود می گویند که از قبل نگران مشتریان خود بوده اند و تلاش کرده اند محیط مناسبی را برای آنها به وجود بیاورند تا مشتریان به راحتی اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. 

افزودن امکانات ویژه

طراحی سایت اختصاصی با وردپرس قابلیت های دیگری نیز دارد و یکی از مهمترین آنها این است که کسب و کارها می توانند در طول مدت زمان ویژگی های متعددی را به سایت اضافه کنند. به طور مثال، اگر سایتی در طول مدت زمان به این نتیجه برسد که برای جذب کاربر باید قابلیت ویژه ای را در سایتش اضافه کند، به راحتی می تواند این موضوع را به برنامه نویس بگوید و آن فرد به سادگی می تواند آن را پیاده سازی کند. به همین دلیل، سایت اختصاصی باعث موفقیت کسب و کارها می شود و فروش را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. 

خدمات طراحی سایت وردپرس 

کسانی که می خواهند برای طراحی سایت اقدام کنند، در مورد خدمات طراحی سایت وردپرس سوال می پرسند. به طور کلی، شرکت و یا برنامه نویسی که کار طراحی سایت را انجام می دهد خدمات ویژه ای را در نظر می گیرد، اما یکی از مهمترین خدماتی که تمامی شرکت ها و طراحان باید ارائه دهند، خدمات پشتیبانی است. 

طراحی سایت وردپرس با آموزش و پشتیبانی 

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که خدمات پشتیبانی سایت وردپرس چند ماهه است. این امر به استراتژی های شرکت و یا فردی بستگی دارد که می خواهد سایت را برای شما راه اندازی کند. اما معمولا پشتیبانی شامل پشتیبانی سه ماهه، شش ماهه و یک ساله است. در این روند طراح و یا شرکت طراحی سایت موظف است تا اشکالاتی را که در سایت به وجود می آید رفع کند و آموزش های لازم را برای پیشبرد سایت در اختیار ادمین سایت قرار دهد.
همچنین، طراح باید تغییراتی را که فرد می خواهد بر روی سایتش اعمال کند و یا مشاوره های لازم را در خصوص این امر در اختیارش قرار دهد. در این پشتیبانی، طراح و یا شرکت طراحی سایت با متخصص سئو ارتباط نزدیک دارد و این دو تلاش می کنند تا سایت را به بهترین سطح برسانند. 

پروژه طراحی سایت وردپرس

شما می توانید به یک شرکت معتبر مراجعه کنید و پروژه طراحی سایت وردپرس خود را آغاز کنید. یکی از مواردی که توصیه می شود در این روند به آن توجه داشته باشید اهداف تان است. اگر می خواهید بهترین سایت را بالا بیاورید و از سایت خود به نتیجه برسید، بهتر است قبل از هر کاری ابتدا اهداف خودتان را مشخص کنید. آیا هدف شما از طراحی سایت افزایش فروش است؟ آیا می خواهید برند خود را ثبت کنید و به موفقیت برسید؟ آیا می خواهید به مشتریان فعلی خود نشان دهید که وارد فضای اینترنت شده اید و برند خود را ثبت کنید؟ تمامی این امور باعث می شوند که بیشتر به موفقیت برسید و این موضوع باعث می شود که پس از طراحی سایت حس خوبی داشته باشید. 

آیا وردپرس رو به پیشرفت است؟

بسیاری از کسب و کارها در این باره نگران هستند که ممکن است وردپرس پس از مدتی قدیمی شود و دیگر قابل استفاده نباشد. بهتر است بدانید این پلت فرم از جمله پلتفرم هایی است که در مسیر پیشرفت قرار دارد و توانسته است تا به حال میلیون ها مشتری را در سراسر دنیا جذب نماید. به همین دلیل، افرادی که از این پلت فرم استفاده کنند، باید تنها به فکر پیشرفت باشند و این امر باعث موفقیت کسب و کار اینترنتی آنها می شود. 

پس از طراحی سایت چه کاری باید انجام دهیم؟

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند پس از طراحی سایت وردپرس کار آنها به پایان می رسد و می توانند در دنیای اینترنت بدرخشند. اما باید بدانید پس از طراحی سایت به تازگی کار شما آغاز می شود. اولین قدم برای موفقیت در دنیای اینترنت شناسایی نیازهای سایت است. در اینجاست که متخصص سئو وارد عمل می شود و سایت را به خوبی مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. پس از آن باید برنامه های لازم برای موفقیت سایت مشخص شوند.

آیا سئو یک کار زمان بر است؟

درست است که شما می توانید افزونه های متعددی از جمله افزونه یوست را بر روی سایت خود نصب کنید تا بهتر سئو شود، اما این امر بدین معنا نیست که شما به متخصص سئو نیاز ندارید. یک متخصص سئو باید سایت شما را به دقت بررسی کند و دائما روش های مناسب را برای بالا آوردن سایت به کار ببرد. همچنین، متخصص سئو باید لینک سازی های قوی انجام دهد و بتواند سایت را به موتورهای جستجو نشان دهد.
 بهتر است بدانید سئو یک کار دائمی و زمان بر است. پس از آنکه کار طراحی سایت شما به اتمام رسید، باید صبور باشید تا بتوانید سایت خود را به موتورهای جستجو نشان دهید. پس از آن می توانیم تضمین کنیم که موفقیت نزدیک است و شما به زودی می توانید مشتریان زیادی داشته باشید. 

چقدر صبر کنیم تا بعد از طراحی سایت به موفقیت برسیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که پس از طراحی سایت وردپرس پرسیده می شود در اینباره است که چقدر باید صبر کنیم تا بعد از طراحی سایت به موفقیت برسیم! بهتر است بدانید شما حداقل به 6 ماه زمان نیاز دارید تا بتوانید مشتریان زیادی را جذب کنید. به همین دلیل، کسانی که می خواهند برای طراحی سایت اقدام کنند باید اهداف مشخصی داشته باشند و برنامه ریزی های دقیقی را انجام داده باشند. در این صورت، کسب و کارها هرگز از طراحی سایت دلزده نمی شوند. 

سفارش طراحی سایت وردپرس 

اکنون با ویژگی هایی که در مورد سایت وردپرس گفتیم وقت آن رسیده است که برای طراحی سایت اقدام کنید و کسب و کار خود را به موفقیت در دنیای پر رقابت امروزی نزدیک کنید. همانطور که متوجه شدید قابلیت ویژه این پلتفرم زمان کوتاه در بالا آمدن سایت است. شما می توانید سایت خود را ظرف مدت 7 تا 30 روز بالا بیاورید و این امر شگفت انگیز است. همچنین، استفاده از این پلت فرم بسیار ساده است و مدیر وبمستر سایت به سادگی می تواند بر روی سایت کار کند. 
همچنین، بر روی این پلت فرم می توان افزونه های متعددی از جمله افزونه یوست را نصب کرد. این افزونه محتوا را سئو می کند و همین امر سبب می شود تا سایت هر چه زودتر توسط موتورهای جستجو شناسایی شود. کسانی که به دنبال یک پلت فرم مناسب و رو به رشد برای راه اندازی سایت خود هستند، می توانند برای سفارش طراحی سایت وردپرس اقدام کنند.