طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک و مستغلات یک عنصر ضروری از برند شما است و برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. سایت املاک و مستغلات یک کانال بازاریابی مهم برای جذب سرنخ های ورودی برای مشتریان، است. به ‌ویژه وقتی در نظر بگیرید که نسل ‌های جوان بیشتر خانه ‌ها را آنلاین پیدا می ‌کنند. وب سایت املاک و مستغلات در آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند. این نکته واضح است؛ مردم خانه ‌ها را به صورت آنلاین پیدا می‌ کنند. اگر آنها به دنبال آن هستند، باید مطمئن شوید که وب سایت شما را پیدا می کنند. یک مشاور املاک می تواند خدمات یا تجربه خود را برای مشتریان خود بدون صحبت مستقیم و رودررو با آنها در این عصر پیشرفت های تکنولوژیکی توضیح دهد. این کار با طراحی وب سایت املاک امکان پذیر است. 
شما می توانید از طراحی وب سایت خود برای هر نوع ملکی استفاده کنید. با این حال، با انتخاب طرحی که به طور خاص کارهای شما را برجسته می ‌کند و نیازهای شما و مشتریانتان را برآورده می‌ سازد، خود را در مسیری سریع ‌تر برای موفقیت قرار خواهید داد. اگر شخصی به دنبال خرید خانه است، بازدید از وب سایتی که به نظر می رسد فضای اداری و انبار صنعتی را ارائه می دهد احتمالاً باعث نمی شود که او بخواهد با شما معامله کند. رفتار و انتظارات فردی که به دنبال این نوع املاک و مستغلات است با رفتار و انتظارات شخصی که به دنبال خرید خانه خانوادگی است بسیار متفاوت است. هنگام انتخاب طرح خود مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما قرار است چه کسانی باشند.
هر رنگی می تواند در طراحی وب سایت املاک و مستغلات به خوبی کار کند. اگر برند معتبری هستید، از رنگ های موجود خود استفاده کنید. اگر اولین وب سایت خود را در کنار راه اندازی کسب و کار املاک و مستغلات خود طراحی می کنید، ترکیب آبی و سیاه با سفید برای ایجاد احساس اعتماد در بازدیدکنندگان وب سایت شما عالی است. طرح های رنگی را بررسی کنید تا به شما در ساختن برندتان کمک کند. اگر شما یک طراح وب سایت املاک یا یک مشاور املاک و مستغلات هستید و به دنبال ایجاد یک وب سایت املاک و مستغلات برای کسب و کار خود می باشید، بنابراین این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.


طراحی سایت مشاورین املاک


همانطور که گفتیم بهترین راه برای خرید و فروش ملک از طریق طراحی سایت املاک است. طراحی سایت فرصت خوبی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا با توجه به نوع فعالیت خود خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. از این رو املاک و بنگاه های خرید و فروش خانه برای طراحی سایت املاک اقدام کردند. بنابراین طراحی سایت مشاورین املاک از جمله کارهایی است که برای اکثر املاکی ها و صاحبان ملک جزء ضروریات کسب و کار محسوب می شود.

نمونه سایت املاک


باتوجه به گسترش روز افزون استفاده از سایت و اینترنت، فروشندگان و مشاورین املاک برای حفظ خود در بازار مجبور به طراحی سایت املاک شده اند. البته طراحی سایت املاک به راحتی سایر وب مارکتینگ ها نیست. طراحی سایت املاک حتما بایستی توسط طراح انجام شود. معلوم است یک مشاور و فروشنده املاک خود چنین دانشی را ندارد که یک سایت املاک با اصول سئو طراحی کند. بایستی بدانید تصاویر بیشتر از هر چیز در ذهن بینندگان تاثیر می گذارند. شما اگر یک فروشنده یا مشاور ملک باشید و تصمیم به طراحی سایت املاک داشته باشید بایستی در قسمت مربوط به نوسازی محتوا ابزار های گرافیکی مناسبی قرار گیرد. بنابراین با داشتن نمونه طراحی سایت املاک می توانید در مورد انتخاب یک سایت مناسب برای کارهای خرید و فروش خود تصمیم هوشمندانه تری بگیرید.

سایت اختصاصی املاک


بطور کل با اقدام به طراحی سایت اختصاصی املاک شرایطی ایجاد خواهد شد که باعث افزایش رضایت کاربران و جلب شدن حس اعتمادشان را به دنبال دارد. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید. به منظور خدمات رسانی بهتر و جلب نمودن حداکثری رضایت مشتریان خود، می توانید با سفارش طراحی اپلیکیشن نیز، بیش از پیش در زمینه خدمات دهی و کسب درآمد به موفقیت دست یابید. بنابراین طراحی سایت مشاور املاک یک انتخاب عاقلانه برای تمام کسانی است که می خواهند در شغل خود به موفقیت زیادی دست یابند.

اهمیت طراحی سایت املاک

در سال های اخیر تحقیق، بررسی و درخواست در مورد مسئله های مرتبط به خانه و مسکن، همانند: فروش، اجاره و یا رهن خانه در اینترنت توسعه بسیار زیادی را داشته است. به خاطر همین مشاوران املاک که زود تر به فکر راه اندازی و طراحی سایت مشاوران املاک افتاده ‌اند، از هم رده های خود خیلی جلوتر هستند. در دنیایی که اینترنت فرهنگ پاسخ بسیار زیادی از سوالات و همچنان بر طرف کننده بسیاری از منافع ماست، حضور این نوع کسب و کار ها در اینترنت از ضروری ‌ترین شرایط استمراری کسب و کارها به حساب می آید. این موضوع دلالت کننده اهمیت طراحی سایت املاک را برای مشاوران مسکن دارد. حضور مشاوران املاک در اینترنت سبب می ‌شود که دامنه فعالیت اعضای این رده از محله، شهر و استان فراتر برود تا بتوانند در سطح کشور فعالیت کنند. مشتریان نیز امکان این را دارند تار در هر جایی که هستند، موقعیت مسکن مد نظر خود را بررسی کنند و تصویر های آن را مناظره کنند.

ویژگی های طراحی سایت فروش ملک


همانطور که بیان کردیم طرای سایت املاک فواید زیادی دارد و برای اینکه بتوانید مانند دیگران در کار و شغل خود رشد کنید باید از این ظرفیت استفاده کنید. اما یک سایت املاک باید ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه به برخی ویژگی های طراحی سایت فروش ملک اشاره خواهیم کرد:
فیلتر و سرچ جستجوی ملک داشته باشد،
گزینه های "درباره ما" و "ارتباط با ما" در آن اعمال گردد،
شبکه فروش داشته باشد،
دارای رهن و اجاره آنلاین باشد،
فروش آنلاین در آن انجام گردد،
ورود کاربر داشته باشد،
طراحی و قالب دهی مناسبی در آن به کار رفته باشد،
رعایت اصول سئو،
هماهنگی در رنگ و انتخاب فونت های مناسب،
استفاده از آرم و لوگو مناسب،
بهینه سازی صفحه اصلی،
تمرکز بر روی تصاویر غنی از لحاظ رنگ و کیفیت.

طراحی سایت و اپ فروشگاهی املاک


یکی دیگر از کارهایی که در زمینه بازاریابی املاک می توان انجام داد، طراحی اپلیکیشن املاک است. طراحی سایت و اپ فروشگاهی املاک شامل پنل مدیریت خاص مخصوص مدیریت می باشد که قابلیت های مدیریت کامل اپلیکیشن املاک را در اختیار مدیریت قرار می دهد. می توانید علاوه بر ساخت اپ املاک نسبت به سفارش طراحی سایت املاک نیز اقدام نمایید و با داشتن پنل مدیریت واحد اپ و سایت املاک را به صورت یکجا و جامع مدیریت کنید. از آنجایی که طی سال های اخیر استفاده مردم از گوشی های همراه به شدت افزایش پیدا کرده است، لذا کسب و کارهای زیادی به سمت طراحی فروشگاه اینترنتی گرایش پیدا کرده اند. با ساخت اپلکیشن فروشگاهی به مشتریان خود آزادی عمل خواهید داد. مشتریان می توانند بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی اقدام به مقایسه راحت و سریع قیمت ها و محصولات نمایند و سفارش خود را خیلی سریع و راحت ثبت نمایند. همچنین امکان پرداخت انلاین یکی از نکات مهم در فروش های اینترنتی می باشد. 

ساخت سایت املاک با وردپرس

طبق مطالعاتی که انجام شده بیش از 51٪ از خریداران، خانه رویایی خود را از طریق اینترنت و جستجو در گوگل پیدا می کنند. این نشان می دهد که داشتن یک سایت املاک و مستغلات برای چنین کسب و کارهایی چقدر مهم است. همان طور که می دانید با استفاده از سیستم مدیریت وردپرس کار طراحی انواع سایت راحت شده است و هر نوع سایت را به راحتی می توانید با استفاده از وردپرس طراحی کنید. ساخت سایت املاک با وردپرس به شما کمک می کند تا یک قالب املاک زیبا و کاربردی انتخاب کرده و در کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

مراحل ساخت سایت املاک

مراحل ساخت سایت املاک به صورت زیر خلاصه می گردد:
مشخص کردن هدف؛ اهداف خود را از طراحی سایت املاک مشخص کنید.
طراحی عناصر اولیه گرافیکی؛ طراحی بصری سایت که بیانگر نمای سایت است.
تولید محتوا برای سایت؛ تولید محتوا برای سایت با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.
پشتیبانی سایت؛ بعد از طراحی سایت خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می گردد.
در این مقاله تلاش کردیم در مورد طراحی سایت املاک صحبت کنیم. در مورد سایت اختصاصی املاک مطالبی را عنوان نموده و اشاره کردیم که برای اینکه به انتخابی مطمئن دست یابید، داشتن  نمونه سایت املاک می تواند مفید باشد. همچنین در مورد اهمیت طراحی سایت املاک مطالبی را بیان کرده و به برخی ویژگی های آن اشاره نمودیم. گفتیم که داشتن یک اپ فروشگاهی نیز می تواند تأثیر زیادی داشته باشد و در کنار یک سایت خوب، موثر خواهد بود. همچنین در مورد ساخت سایت املاک با استفاده از برنامه وردپرس صحبت کرده و به مراحل ساخت آن اشاره نمودیم.