معرفی خدمات شرکت سی ام اس ایران

شرکت سی ام اس ایران یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که با بیش از 15 سال سابقه فعالیت، پروژه های بزرگ و کوچک بسیاری را در زمینه طراحی سایت پیاده سازی کرده است. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه، خدمات طراحی سایت را در قالب های مختلف و با توجه به نیازهای مشتریان خود ارائه می دهد.

سئو و بهینه سازی

خیالتان راحت، وب‌سایتتان در دستان ماست! پشتیبانی سایت قوی و تخصصی، تضمین کننده‌ی آسودگی خاطر شما


ما با ارائه خدمات 24/7، در هر زمان و هر مکانی که نیاز به کمک داشته باشید، در کنارتان هستیم.


متخصصان ما، با دانش و تجربه خود، مشکلات وب‌سایتتان را حل و به شما در ارتقای رتبه و امنیت آن کمک می‌کنند.

طراحی سایت

در مجموعه سی ام اس ایران شما محدود به سورس خواصی نیستید. طراحی سایت می تواند با سورس اختصاصی دات نت با سورس دی ان ان و یا حتی سورس وردپرس انجام شود. اگر نیاز به طاحی سایت حرفه ای دارید قطعا از کد نویسی دات نت استفاده کنید.

تیکتینگ

مجموعه ما از سیستم سی آر ام اختصاصی استفاده می کند که می تواند این سورس قدرتمند را در اختیار شما عزیزان نیز قرار دهد. به غیر از سورس اختصاصی که هزینه بالایی دارد می توانید از سیستم های آماده نیز استفاده کنید که هزینه پیااین تری نیز دارد.

پشتیبانی

طراحی سایت مرحله اول خدمت رسانی ما به شما عزیزان است. بعد از آموزش سایت وارد مرحله پشتیبانی می شویم، در این مرحله هر نوع ایراد که در سیستم رخ دهد توسط تیم ما رفع می شود. لازم به ذکر است که یکسال پشتیبانی طراحی سایت به صورت رایگان در تیم ما انجام می شود.

دیجیتال مارکتینگ

شرکت ما با ارائه طیف وسیعی از خدمات دیجیتال مارکتینگ، از طراحی وب سایت و سئو تا بازاریابی محتوا و تبلیغات آنلاین، به شما کمک می‌کند تا در دنیای دیجیتال امروزی به موفقیت برسید.

متخصصان ما با تجربه و دانش خود، بهترین استراتژی را برای کسب و کار شما طراحی و اجرا می‌کنند..