02188886450

طراحی سایت با دات نت نیوک

DNN سی ام اسی امنی است که اکثر ارگان های کشور از این سورس برای طراحی سایتشان استفاده می کنند اگر بخواهیم بزرگترین سایت Dnn ایران را بشناسیم سایت شهرداری تهران است که کل زیر مجموعه ها فقط با یک هسته اجرا می شود

دات نت نیوک چیست؟

یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، قابل توسعه، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند.

دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو، بیش از یک میلیون دانلود و بیش از هشت صد هزار سایت مبتنی بر آن در طول ده سال گذشته، ثابت کرده است که بستری قابل اعتماد بوده و شما می‌توانید با اطمینان کسب و کار خود را با تکیه بر آن بسازید.

 

Image

 

چرا طراحی سایت با دات نت نیوک(ِDNN)

1- DNN کد باز

کد باز (Open Source) بودن پلت‌فرم دی‌ان‌ان، انعطاف‌پذیری و آزادی را برای شما و کسب و کار شما فراهم می‌کند. با در اختیار داشتن سورس نرم‌افزار، شما قادر به اعمال هرگونه تغییری در برنامه می‌باشید.

2-امنیت در DNN

پلت‌فرم دی‌ان‌ان از یک سابقه قوی در امنیت برخوردار است. این نرم‌افزار ده‌ها اسکن امنیتی و ممیزی انجام شده توسط مشتریان و شرکای کاری که با تیم امنیتی دی‌ان‌ان در ارتباط هستند را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

3-توسعه پذیری DNN

پلت‌فرم دی‌ان‌ان با هدف توسعه‌پذیری برای مدیریت آسان‌تر محتوا ساخته شده است. تقریبا هر یک از امکانات نرم‌افزار قابل تعویض و توسعه می‌باشد. شما می‌توانید افزونه سفارشی و دلخواه خود را تولید کنید و یا افزونه مد نظر خود را از بین هزاران مورد موجود انتخاب نمایید.

عدم استفاده شرکت های طراحی سایت از DNN

شرکت های طراحی سایت که از بنیه مالی قوی برخوردار نیستند توان خرید ماژول ها و اسکبن های گران قیمت دی ان ان را ندارند به همین خاطر دنبال سورس های رایگان و کم کیفیت دیگر می روند

طراحی سایت با DNN حسن استقلال را به شما میدهد که بدون هیچ دغدقه ای می توانید سایتی قدرتمند و کارآمد داشته باشید و براحتی سایت خود را مدیریت کنید

 

بیشتر
793 بازدید