02188886450

ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کمپین های کانتنت مارکتینگ

در عصری زندگی می کنیم که شاهد پیشرفت روز افزون تکنولوژی هستیم. با افزایش تعداد کسب و کارهای جدید می توانید به وفور مشاهده کنید که به همراه آنها ابزارهای مربوطه هم زیاد و زیاد تر می شوند. از ابزارهای تحلیل گرفته تا ابزارهایی برای راحتی هرچه بیشتر افراد. دیجیتال مارکتینگ هم یکی از شغل های نوظهور شناخته می شود. ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای دیجیتال حیاتی محسوب می شوند و وسیله ای برای تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار تبدیل شده اند. همچنین دیجیتال مارکتینگ برای تجزیه و تحلیل اطلاعات کاربر و به کار گیری استراتژی مناسب امری ضروری محسوب می شوند. در این مقاله می خواهیم در مورد ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کمپین های کانتنت مارکتینگ بیشتر صحبت کنیم. 

 

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

 

سیستم‌ های مدیریت محتوا انواع گوناگونی داشته و هر کدام‌ شان مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که به‌ طور کلی سیستم‌ های مدیریت محتوا بر ۲ نوع هستند؛ سیستم ‌های مدیریت محتوای منبع باز و سیستم ‌های مدیریت محتوای اختصاصی. سیستم‌ های مدیریت محتوای منبع باز (Open Source) همان سیستم‌ های رایگان است و به‌ درد کسانی‌ می ‌خورد که می‌ خواهند با کمترین هزینه یک وب سایت داشته باشد. انواع سیستم ‌های مدیریت محتوا از نوع منبع باز عبارتند از: وردپرس، جوملا، دروپال، پی اچ پی نیوک، مجنتو، پرستاشاپ، اپن کارت و ... . 

 

 

نرم افزارهای مدیریت پروژه


از دیگر ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کمپین های کانتنت مارکتینگ نرم افزارهای مدیریت پروژه است. برای راه‌ اندازی کسب ‌و‌ کار و مدیریت کار‌ها و برنامه‌ های کاری به نرم افزارهای مدیریت پروژه نیاز دارید. نرم افزار‌های بسیاری برای مدیریت پروژه تولید شده‌ اند. برنامه های مدیریت پروژه و کنترل پروژه به بهبود عملکرد تیم و مدیریت تمام امور کاری کمک می ‌کنند. نرم افزار مدیریت پروژه برای کارکنان و مدیران عالی است. چرا که به پیشرفت پروژه ‌ها، دستیابی به اهداف تیمی‌ و هماهنگ‌ سازی وظایف مختلف کمک می ‌کند. یک نرم افزار خوب برای مدیریت پروژه مجموعه ‌ای از ابزارها را فراهم می ‌کند که به شما امکان می ‌دهد منابع خود را توزیع، خروجی‌ ها را کنترل و حجم کار را مدیریت کنید.

 

ابزار تجزیه و تحلیل


امروزه اهمیت آنالیز و تحلیل داده ‌ها در دنیای کسب ‌و‌ کار بسیار زیاد است. تحول کسب‌ و کارها به ‌واسطه دیجیتالی ‌شدن فرایندها نشان داده است بخش بزرگی از ارزش و قدرت کسب‌ و کارهای امروزی به آنلاین ‌بودن آنها است. آنلاین‌ بودن یعنی کسب ‌و کارها برای خود دارای یک وب‌ سایت و یا سایر ابزارهای ارتباطی آنلاین مثل شبکه های اجتماعی فعال باشند. این موضوع را می ‌توان به وضوح در کسب ‌و‌ کارهایی که بر پایه تجارت الکترونیک هستند مشاهده نمود. بنابراین ابزار تجزیه و تحلیل به سازمان شما کمک می ‌کند که به واسطه آن، افرادی که فرآیند تحلیل تجاری و سازمانی را انجام می‌ دهند، فعالیت ‌های سازمان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند و بتوانند به بهترین شکل برای آینده برنامه ریزی نمایند.

 

نرم افزارهای طراحی

 

در دنیای دیجیتال، محتوای بصری به شکل انتخاب‌ های طراحی وب، پست‌ های رسانه‌ های اجتماعی، قالب‌ های بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر ارائه می ‌شود. به همین دلیل، بسیاری از منابع برای ایجاد تاثیر در این محیط رقابتی از همین راه استفاده می‌ کنند. همه چیز با نرم افزارهای طراحی شروع می ‌شود. نرم ‌افزار طراحی راهکاری است که از طراحان و سازندگان در ایجاد و اجرای پروژه ‌ها پشتیبانی می ‌کند. 
در این مقاله در مورد ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کمپین های کانتنت مارکتینگ مطالبی را بیان کردیم. در مورد سیستم مدیریت محتوا و نرم افزارهای مدیریت پروژه صحبت کرده و توضیحاتی در مورد ابزار تجزیه و تحلیل داده ها دادیم. در پایان نیز در مورد لزوم استفاده از نرم افزارهای طراحی نیز نکاتی را بیان نمودیم. 

 

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
648 بازدید