02188886450
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طبق آماری که به دست آمده، درصد زیادی از مردم برای تهیه مایحتاج روزانه خود، ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری، از روش های آنلاین استفاده کنند. تمایل مشتریان به خرید آنلاین، صاحبان مشاغل را به سمت...
ادامه مطلب
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

هدف نهایی از ایجاد هر کسب و کاری ارائه خدمت است. اما برای ارائه یک خدمت نیاز است که آن را به طیف وسیعی از مخاطبین معرفی کنید، هتلداری نیز یکی از اموری است که نیازمند معرفی صحیح خدمات است و طراحی...
ادامه مطلب

نمونه کار طراحی سایت

راه اندازی و طراحی سایت در واقع ایجاد یا راه اندازی شعبه از کسب و کار خود در فضای مجازی با مشتری فراوان است. زمانیکه، برای کسب و کار خود یک شعبه اینترنتی راه اندازی کنید، مشتریان شما می توانند اقدام به خرید در هر زمان از تمام نقاط شهر یا کشور کنند و این موضوع نقش مهم و تاثیرگذاری در افزایش درآمد و سود افراد در حوره کاری خود دارد. در کنار سودآوری و درآمد بالا، سفارش و طراحی سایت چه از نوع فروشگاهی یا خبری و غیره کسب و کارتان را به برندسازی نزدیک کرده و این موضوعی است که اکثر صاحبان کسب و کارها به دنبال آن هستند. کارشناسان اعتقاد دارند که به زودی و در کمتر از چند سال اکثر کسب و کارهای فعال در زمینه های مختلف به فضای پر رقابت اینترنت نقل مکان می کنند و آن دسته از کسب و کارهایی که هنوز برای سفارش و طراحی سایت خود اقدام نکرده اند، نمی توانند در فضای کسب و کار خود دوام بیاورند. از این رو توصیه می شود که برای کسب کارها سایت طراحی شود تا بتوانند در این فضا ماندگار شوند. 

 

نمونه کار طراحی سایت

نمونه طراحی سایت

راه اندازی و ایجاد کسب و کار مجازی امروزه مسئله ضروری پیچیده، جذابی است که باید با حساسیت و دقت بالایی جهت سودآوری و درآمد بالا انجام شود. همان طور که می دانید امروزه نمی توان از قدرت و تاثیرگذاری اینترنت و فضای مجازی در هر نوع کسب و کاری چشم پوشی کرد. افراد می توانند برای رونق کسب و کار خود از طراحی سایت استفاده کنند. کسب و کارهایی که در فضای مجازی فعال هستند جهت بقا و ماندگاری بالا در شرایط سخت و پر رقابت امروزی، نیاز به سفارش طراحی وبسایت اختصاصی در حوزه کاری خود دارند. ساخت سایت حرفه ای و طراحی وبسایت بهینه شده در واقع راهی است هدفمند برای کسب و کارها که اعتبار حضور آن ها را در فضای مجازی برای کاربران و مشتریان به صورت موثر مشخص می کند. در نمونه کارهای طراحی سایت سی ام اس ایران می توان طراحی های مختلفی از سایت ها در زمینه کاری متفاوت مشاهده کرد. 
هنگامی که صحبت از سفارش طراحی برای سایت اختصاصی و حرفه ای می شود، در واقع صحبت از طراحی وبسایتی است که هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ امکانات موجود در آن تمام نیازها و خواسته های کاربران را برطرف کند و کارایی خوبی برای کاربران و مشتریان خود داشته باشد. در نمونه کارهای طراحی سایت CMS-IRAN طراحی وب سایت های مختلف وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز و خواسته خود طراحی وبسایت مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. 

درخواست طراحی سایت

از مهم ترین موضوعاتی که در زمان درخواست طراحی سایت باید به آن توجه کرد نیازها و خواسته های مشتریان است. هدف از مشخص نمودن خواسته های مشتریان این است که چه انتظاراتی از شرکت طراحی وب سایت از لحاظ طراحی، گرافیک، عملکرد و هدف مناسب در سایت کسب و کارشان دارند. معمولا شرکت های فعال در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی با در نظر گرفتن هر آنچه که مشتری مطرح می کند و نیاز دارد پیاده سازی می کند. با مطرح کردن صحیح درخواست طراحی برای وب سایت و بیان هدف از نوع طراحی و سفارش وب سایت، شرکت های طراحی می توانند عملکرد مناسب و بهتری را در این زمینه داشته باشند. این نکته را همیشه در ذهن خود داشته باشید که یک سفارش و درخواست طراحی سایت زمانی عالی و بدون نقص و کامل انجام می شود که قبل از درخواست طراحی وبسایت و انجام پروسه طراحی ابتدا بتوانید به تمام سوالات مطرح شده پاسخ دهید:
●    درک و آشنایی کامل از کسب و کار 
●    شناخت کامل مخاطبین و کاربران و اطلاع از هدف آن ها جهت دنبال کردن کسب و کارتان 
●    ساخت شعار متناسب با نوع کسب و کارتان و این که بدانید مخاطبین شما چه انتظاراتی از کسب و کار شما دارند؟
در طراحی وبسایت فروشگاهی یا شرکتی در ابتدا بایستی هدف از راه اندازی سایت شرکتی یا فروشگاهی را مشخص نمایید و پس از آن به دنبال طراح و شرکت طراحی سایت مطمئن و حرفه ای باشید. طراحی وب سایت های مختلف از جمله فروشگاهی و شرکتی و غیره ویژگی های مخصوص به خود را دارند، از این رو اهمیت دادن به ویژگی های آن ها به کارفرمایان کمک خواهد کرد که در مدت زمان مشخص در کسب و کار خود موفق شوند و به اهداف مورد نظر خود که مشخص کرده اند دست پیدا کنید.

شرکت طراحی سایت

اولین و مهمترین گام در طراحی سایت هر کسب و کاری، مشخص کردن تمام نیازمندی و خواسته های مشتریان است. تعیین و مشخص نمودن نیاز و خواسته مشتریان به طراحان سایت و مشاورین حرفه ای و فعال در این زمینه کمک خواهد کرد که برای چه هدف و منظوری قرار است طراحی وبسایت انجام شود و کسب و کار در آینده چه برنامه ریزی ای برای فعالیت های خود در زمینه کاری دارد. توجه کردن به موضوع مطرح شده بسیار اهمیت زیرا در جهت گیری طراحی وب سایت به سوی طراحی با رویکرد بازاریابی اینترنتی یا digital marketing نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. شرکت های طراحی وبسایت برای طراحی ابتدا ارزش های مهم و اساسی هر کسب و کار را در نظر می گیرند، همچنین سفارش طراحی را طوری انجام می دهند که تمام اهداف کوتاه و بلند مدت مجموعه تحقق پیدا کند و نقش مهم و اساسی در رونق بخشیدن کسب و کار مجموعه ها داشته باشند. برای درخواست و سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکتی و اختصاصی و سازمانی می توانید با مشاورین و کارشناسان سی ام اس ایران در تماس باشید آن ها می توانند با مشاوره مناسب شما را در این زمینه کمک و راهنمایی کنند و پاسخگوی تمام سوالات شما در این زمینه باشند. 

 

نمونه کار طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

مهمترین موضوعی که در هنگام سفارش طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید، نوع طراحی وب سایت است. سایت فروشگاهی یا شرکتی که قرار است محصولات یا خدمات در آن قرار بگیرد بایستی ویژگی و امکاناتی داشته باشد که کارشناسان و طراحان با تجربه در این زمینه باید به آن ها توجه کافی داشته باشند. هر چه میزان توجه به این موارد بیشتر باشد طراحی وبسایت بدون نقص و کامل انجام خواهد شد و کاربر بدون سردرگمی می تواند از خدمات و محصولات موجود در سایت استفاده کند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های طراحی سایت می پردازیم: 
•    در سفارش طراحی وبسایت توجه به نیاز و خواسته مشتری و کابران الزامی است
•    در ساخت و طراحی وبسایت های فروشگاهی توجه به دسته بندی محصولات ضروری است 
•    طراحی و ساخت سایت بایستی ریسپانسیو باشد تا ظاهر سایت در تمام دستگاه ها مناسب و بهینه باشد 
•    امکان استفاده از فیلتر کردن محصولات در سایت های فروشگاهی موجود باشد تا کاربر خرید راحت تری را تجربه کند.
•    در سفارش و طراحی سایت های فروشگاهی امکان وجود مقایسه محصولات باید باشد. 
•    امکان اعمال تخفیفات در زمان های مختلف بایستی در سایت وجود داشته باشد. 

ساخت طراحی سایت

شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که امروزه با وجود رسانه های اجتماعی پرطرفدار و مختلف، چرا لازم است برای کسب و کار خود سایت اختصاصی یا شخصی طراحی کنند در واقع، طراحی وبسایت موثرترین و بهترین راه کسب موفقیت در زمینه کاری شما محسوب می شود. همه افراد می توانند در رسانه های اجتماعی  پرطرفدار فعالیت مفید و مستمر داشته باشند اما چنانچه فعالیت در شبکه و صفحات اجتماعی پرطرفدار به اندازه طراحی وبسایت شخصی و بهینه سازی نباشد برای کسب و کار موثر نخواهد بود. ساخت طراحی سایت حرفه ای مکمل صفحات موجود شبکه های اجتماعی اند نه جایگزین یکدیگر. اکثر افراد جهت فعالیت در صفحه رسانه های اجتماعی مختلف به خاطر قالب های از قبل تعیین شده آن ها، نیاز دارند که با آن ها سازگار شوند و خود را با آن ها سازگار کنند، در صورتی که در ساخت سایت این گونه نیست. 
طراحی وبسایت براساس سلیقه و نظر شخصی کارفرما انجام می شود و آن ها می توانند بر روی جزئیات سایت نظارت کاملی داشته باشند. در صورت نیاز با مشورت کارشناس و متخصصان طراحی بخش های مختلف سایت خود را طراحی و حتی تغییر دهند. اگر در ذهن خود برنامه برندسازی کسب و کار خود را دارید این ویژگی از طراحی بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید. 

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یکی از مهمترین فاکتورها طراحی وبسایت است که معمولا این فاکتور از طراحی سایت براساس نوع پروژه، امکاناتی که قرار است در پروژه قرار داشته باشد محاسبه و به مشتری اعلام می گردد. به طور کلی برای تعیین هزینه یا قیمت طراحی سایت بایستی فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شود که از مهم ترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد: 
•    طراحی اختصاصی
•    زبان برنامه نویسی
•    رابط کاربری
•    دامنه و هاست
•    مدت زمان تحویل پروژه
•    خدمات پشتیبانی 
همان طور که قبلا هم به آن اشاره کرده بودیم قیمت نهایی طراحی وب سایت با در نظر گرفتن موارد بالا به مشتری اعلام می گردد. در صورتی که مشتری درخواست امکانات و سرویس بیشتری در طراحی وبسایت خود داشته باشد به نسبت نوع پروژه و مدت زمان انجام درخواست، قیمت گذاری مجدد انجام خواهد شد. پیشنهاد کارشناسان ما این است که قبل از درخواست و سفارش طراحی وبسایت حتما فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت طراحی وبسایت را در نظر بگیرید و با توجه به اهمیت هر یک از آن ها اقدام به طراحی اختصاصی یا شخصی سایت خود را داشته باشید.

 

نمونه کار طراحی سایت

 

تعرفه طراحی سایت 

در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها در فضای اینترنت مشغول به فعالیت هستند و کسب درآمد و سودآوری از این فضا دارند. طراحی وبسایت یکی از مواردی است که موجب افزایش کاربر و مخاطب می شود و فضای گسترده تبلیغاتی را ایجاد می کند. طراحی وب سایت بهینه ترین و موثرترین روش برای کسب درآمد و بهتر دیده شدن در زمینه کاری به شمار می رود. تعرفه طراحی سایت را معمولا کارشناسان با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف از جمله نوع پروژه، مدت زمان انجام آن، امکانات و سرویس مورد نیاز و سایر خواسته های مشتری تعیین می کنند. برای اطلاع از قیمت و تعرفه طراحی وبسایت بهتر است قبل از طراحی تمام موارد و فاکتورهای موثر در تعیین قیمت را به طور کامل بررسی نمایید و پس از آن اقدام به طراحی وبسایت مورد نظر خود داشته باشید.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت جزو مهم ترین مواردی است که افراد قبل از اقدام به درخواست طراحی سایت باید توجه داشته باشند. طراحان با توجه به بودجه و نیاز و خواسته مشتری پلان طراحی وبسایت را انجام می دهند. از این رو توصیه می شود قبل از شروع طراحی سایت، تمامی فاکتورهای قیمت طراحی را بررسی و با توجه به میزان بودجه بهترین طراحی را برای سایت خود داشته باشید.

 

نمونه سایت های طراحی شده 

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید در بررسی نمونه کار طراحی سایت به چه مواردی باید توجه داشته باشیم. یکی از مهمترین مواردی که در بررسی نمونه سایت های طراحی شده باید به آن توجه داشته باشید قالب سایت است. آیا قالب سایت توانسته است ماهیت کسب و کار را به خوبی بازنمایی کند. هر چقدر ماهیت کسب و کار به شکل بهتری در سایت بازنمایی شده باشد، به همان اندازه کسب و کار اینترنتی بهتر می تواند عمل کند و همین امر باعث می شود تا کسب و کارهای اینترنتی به اهداف خود دست پیدا کنند. 

نمونه کارهای طراحی وب 

یکی دیگر از مواردی که در زمان بررسی نمونه کار طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید گرافیک سایت است. گرافیک سایت باید به گونه ای باشد که باعث شود تعامل کاربر با سایت بیشتر شود و زمانی که کاربر در سایت باقی می ماند حس بهتری داشته باشد. کسب و کارهایی که می خواهند با طراحی سایت به فروش بیشتر دست پیدا کنند، باید به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند. به طور مثال، اگر کار شما در زمینه فروش مکمل های دارویی است، باید رنگ انتخابی شما به گونه ای باشد که حس آرامش را در کاربر به وجود بیاورد و منجر به فروش بیشتر شود. 

نمونه کار طراحی سایت

نمونه طراحی سایت 

در کنار تمامی مواردی که در بررسی نمونه کار طراحی سایت به آن اشاره کردیم، باید بدانید زمانی که می خواهید نمونه طراحی سایت را مشاهده می کنید باید به مورد مهم دیگری نیز توجه کنید. منو سایت مهمترین قسمت سایت است. این منو مانند نقشه سایت عمل می کند و اگر کاربر به زودی نتواند به آنچه نیاز دارد دست پیدا کند، سایت را ترک می کند. 
این موضوع باعث می شود تا نرخ پرش افزایش پیدا کند و همین امر رتبه سایت را کاهش می دهد.  منو سایت باید مطابق با نیازهای کاربران طراحی شده باشد. به این موضوع توجه داشته باشید بی شک نیازهای کاربرانی که وارد سایت فروش لباس می شوند با نیازهای کاربرانی که وارد سایت خرید مکمل های دارویی می شوند متفاوت است. زمانی یک سایت به خوبی طراحی می شود که قبل از طراحی نیازهای کاربران به خوبی مشخص شده باشند.

نمونه پروژه طراحی وب سایت

زمانی که به یک طراح سایت مراجعه می کنید، باید از او بخواهید نمونه پروژه طراحی وب سایت را به شما نشان دهد. اگر متوجه شدید طراح نمونه کار طراحی سایت ندارد، نباید کار خود را به او بسپارید. زیرا ممکن است آن فرد تخصص و تجربه کافی را نداشته باشد. افرادی که وارد حوزه طراحی سایت می شوند باید مدت زمانی را در تیم های طراحی سایت سپری کنند تا بتواند آن تخصص را بدست بیاورد. 
این امر مهمترین مسئله ای است که باعث موفقیت طراحان می شود. بسیاری از کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند نمونه کار طراحی سایت حکم سنگ محک را دارد که به کارفرمایان کمک می کند بهتر بتوانند به دانش و تخصص طراح سایت پی ببرند. 

آیا سایت ریسپانسیو است؟

یکی از مواردی که توصیه می شود در زمان بررسی نمونه کار طراحی سایت به آن توجه داشته باشید ریسپانسیو بودن سایت است. همانطور که می دانید ریسپانسیو بودن مهمترین مسئله ای است که باید تمامی سایت ها به آن توجه داشته باشند. زیرا بیشتر کاربران از موبایل و یا تبلت وارد سایت می شوند و اگر بازنمایی سایت بر روی گوشی ها و تبلت ها به خوبی نباشد، باعث می شود که کاربران سایت شما را ترک کنند. هر چقدر قابلیت واکنش گرایی سایت بیشتر باشد، تعداد کاربران سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد و این امر ارزشمند است. 

نمونه کار طراحی سایت

آیا سایت سرعت بالایی دارد؟

زمانی که نمونه کار طراحی سایت را بررسی می کنید باید به سرعت سایت توجه داشته باشید. مطالعات نشان داده اند کاربران سایت هایی را که مدت زمان زیادی طول می کشد تا لود شوند زودتر ترک می کنند. این موضوع باعث می شود که آن سایت ها هرگز مورد توجه نباشند و حتی مشتریان کسب و کارها به میزان زیادی کاهش پیدا می کند. در نتیجه، درآمد کسب و کارها پایین می آید و همین امر چالش های زیادی را برای کسب و کارهای اینترنتی به وجود می آورد و حتی ممکن است باعث شکست آنها در دنیای اینترنت شود. 

ضرورت بررسی و تحلیل نمونه کارهای طراحی سایت 7

تا بدینجا تلاش کردیم به این موضوع بپردازیم چرا بررسی نمونه کار طراحی سایت اهمیت زیادی دارد. همانطور که متوجه شده اید نمونه کارها می توانند به کارفرمایان کمک کنند تا به دانش و تخصص طراحان سایت پی ببرند. زمانی که شما نمونه کار سایت را بررسی می کنید باید به قالب سایت توجه کنید. این قالب باید ماهیت کسب و کار را نشان دهد. همچنین، سایت باید واکنش گرا باشد و سرعت بالایی داشته باشد. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا بهترین سایت را طراحی کنید و بهترین نتیجه را از این کار بدست بیاورید.  
 

 

16649 بازدید