02188886450
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طبق آماری که به دست آمده، درصد زیادی از مردم برای تهیه مایحتاج روزانه خود، ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری، از روش های آنلاین استفاده کنند. تمایل مشتریان به خرید آنلاین، صاحبان مشاغل را به سمت...
ادامه مطلب
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

هدف نهایی از ایجاد هر کسب و کاری ارائه خدمت است. اما برای ارائه یک خدمت نیاز است که آن را به طیف وسیعی از مخاطبین معرفی کنید، هتلداری نیز یکی از اموری است که نیازمند معرفی صحیح خدمات است و طراحی...
ادامه مطلب

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی

در حال حاضر شاهد آن هستیم که کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده اند و در این مسیر تجارت الکترونیک رونق چشم گیری پیدا کرده است، چنان چه تمایل دارید در کسب و کار خود پیشرفت قابل ملاحظه ای را تجربه کنید داشتن یک وب سایت امری الزام آور برای اشخاص، شرکت ها، صنوف گوناگون و ادارات به حساب می‌آید. در صورتی که می خواهید با رعایت اصول و متد فناوری روز در طراحی ها و رعایت استانداردهای وب و سئو، در نهایت پروژه طراحی وب و پرتال موفق شوید به این شرکت مراجعه کنید تا گامی موثر در فضای مجازی بردارید.

 

Image

 

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

برای آن که بتوانید یک سایت فروشگاهی ایده آلی را داشته باشید باید نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی را مشاهده کنید. از جمله خدمات خاصی که به وسیله این شرکت ارائه می شود، سایت های فروشگاهی است. به همین دلیل مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی می تواند شما را در این مسیر یاری کند.  این شرکت طراحی سایت را با نهایت ظرافت و رعایت قوانین و اصول سئو سایت و بهینه سازی آن انجام می دهد. در نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی می توانید سایت هایی که برای مشتریان ارائه شده را مشاهده کنید.  یکی از دشوارترین طراحی های سایت به طراحی سایت فروشگاهی اختصاص دارد که به علت داشتن امکانات و فناوری های زیاد به کار رفته در آن ها به دقت و نوآوری بسیاری احتیاج دارد. در ادامه مبحث نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم که چنان چه در آغاز راه هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود یک سایت به خصوصی طراحی کنید مشاهده کردن نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی می تواند به شما کمک کننده باشد. 

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

در صورتی که مقصود شما از طراحی سایت فروشگاهی وارد شدن به دنیای رقابت با سایت ها و شرکت های رقبای تان است، یقینا برای موفقیت در کسب و کارتان به یک فروشگاه آنلاین احتیاج خواهید داشت. هرگز نخواهید توانست این نیاز را با کمک فروشگاه ساز های آنلاین برطرف کنید، زیرا طراحی بصری وب سایت شما بر اساس نیاز و سلیقه شما انجام خواهد شد و با نگاهی گذرا به نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی موفق بازار طراحی می شود و همین طور اصول بالا رفتن بازدید سایت و ارتقا رتبه سئو سایت هم مطابق با نوع فعالیت شما به شیوه مناسب صورت می پذیرد. افزون بر این ها می توانید یک سری امکانات خاص را برای رسیدن به فروش بهتر با طراحی فروشگاه اینترنتی خصوصی انجام دهید زیرا این کار قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎ در ادامه مبحث نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم که طراحی سایت فروشگاه آنلاین مثل تاسیس شعبه جدیدی از فروشگاه شما به حساب می آید. شما می توانید با کمک وب سایت فروشگاهی، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان به منظور تهیه کالاهای تان رفع کنید.

 

Image

 

در حقیقت با افتتاح فروشگاه اینترنتی می توانید فعالیت خود را به صورت شبانه روزی ادامه دهید. با بالا رفتن بازدید فروشگاه های آنلاین و همین طور بالا رفتن تمایل مشتریان به این نوع درخواست ها، فروشگاه آنلاین و اهمیت آن در فروش محصولات و معرفی برند، غیر قابل باور است. طراحی سایت فروشگاه آنلاین بایستی به گونه ای باشد که احساس اعتماد و امنیت به کاربر تلقین شده و او به یک مشتری دائمی تبدیل شود. شیوه برخورد با مشتریان مخصوصا در نخستین مراجعه، در جذب آن ها بسیار موثر خواهد بود. این موضوع در فروشگاه اینترنتی نیز به همین صورت است. طراحی سایت فروشگاهی بایستی مطابق عناصر بصری ایده آل، اصول روان شناسی خرید کالا، استراتژی فروش مناسب صورت پذیرد. طراحی سایت حرفه ای این چنینی می تواند تاثیر بسزایی در جهت جذب مشتریان فروشگاه اینترنتی شما خواهد داشت.

اصول طراحی سایت فروشگاهی

در ادامه مبحث نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم که همین لحظه همواره بهترین زمان برای شروع یک کار اینترنتی به شمار می آید، به عبارت دیگر هر زمانی که برای فروشگاه خود اقدام به طراحی سایت کنید دیر نیست. لازم به ذکر است که با کمک طراحی سایت فروشگاهی می توانید گامی به سوی ملحق شدن به جامعه بزرگ کسب و کار های آنلاین بردارید، چون که هر شخصی بدون داشتن تخصص خاصی نمی تواند یک تجارت توانمند با مشتری های بسیاری در اینترنت را شروع کند. ولی برای اقدام به کار شما احتیاج به یک سایت فروشگاهی متناسب دارید. هم اکنون در اینترنت فروشگاه های آنلاین بسیار زیادی را مشاهده می کنید که به ارائه کالاهای متفاوت خود پرداخته اند ولی بایستی اطلاع داشته باشید که سایت های فروشگاهی نیز از قواعد خاصی پیروی می کنند که اهمیت زیادی در موفقیت یا شکست یک کسب و کار خواهند داشت. این شرکت می تواند مدعی باشد که بهترین طراحان را در عرصه ساخت و طراحی سایت فروشگاهی دارد. شمار خریداران اینترنتی در سال 2021 نسبت به چند سال گذشته به صورت صعودی بالا رفته و احتمال پیشرفت کسب و کارها در بازار اینترنتی بیشتر شده است. ولی گفتنی است که شما به عنوان یکی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین راه دشواری را در پیش‌روی خود دارید، چون که بایستی مشتریان مورد هدف خود را از برندها و فروشگاه های زیبا و پرسابقه دیگر جذب فروشگاه خودتان کنید و آن ها را با کالاها و خدمات خود از سایر رقیبان دور نگه دارید.  دقت کنید که چنان چه به اصول طراحی فروشگاه اینترنتی و سئو توجه نکرده باشید، فروش ثابل توجهی نخواهید داشت و احتمال نابودی کسب و کارتان وجود خواهد داشت. بعضی از سایت ها هم با معضلات این چنینی مواجه هستند ولی امکان دارد دقیقا اطلاع نداشته باشند که با عدم توجه به چه مواردی در طراحی و سئو سایت فروشگاهی شان حالا گرفتار مشکل شده اند. 

بهترین طراحی سایت فروشگاهی

تجارت آنلاین و خرید و فروش اینترنتی، از سال های پیشین شروع شده و از آن موقع تا به حال دائما در حال پیشرفت بوده است؛ ولی شرایط نوین ایجاد شده در دنیا (اجرای قرنطینه و محدودیت در رفت و آمد)، موجب پیشرفت بیش از پیش ضریب نفوذ به کار بردن اینترنت در زندگی روزانه و مشاغل شده است. در ادامه مبحث نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی  باید بگوییم، به دلیل شرایط موجود و استقبال کاربران آنلاین، به خرید از فروشگاه های اینترنتی، می توان نتیجه گرفت طراحی سایت فروشگاهی جزئی از بااهمیت ترین نیازهای فروشندگان، برای تداوم کسب و کار آن ها محسوب می شود. چون در شرایط کنونی، فقط یک سایت فروشگاهی است که می تواند تضمینی باشد برای تداوم فروش محصولات و حتی پیشرفت بیشتر آن بشود.

ساخت سایت فروشگاهی

در ادامه نوشتار نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی  باید بگوییم که اگر می خواهید گامی موثر در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بردارید باید در همه جوانب تحقیق و بررسی دقیقی را انجام دهید. پس از راه اندازی سایت بایستی بتوانید با استفاده از فناوری سئو و بازاریابی اینترنتی، روی ارائه بیشتر محصولات و افزایش بازدید محصولات فروشگاه آنلاین خود به وسیله مشتریان توجه کنید. در ادامه نوشتار نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم ارائه نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی در صفحات متفاوت فروشگاه می تواند موجب استقبال از سایت های دیگر شود. دقیقا شبیه یک فروشگاه سنتی، صفحه اصلی و قسمت های فوقانی و انتهایی صفحه یک فروشگاه آنلاین ویترین آن فروشگاه به شمار می آیند. شما بایستی بتوانید ویترین فروشگاه آنلاین خود را به صورتی طراحی کنید که مشتریان را به خریدار حقیقی تبدیل کنید. برای آن که بتوانید مشتریان بالقوه بسیاری داشته باشید باید امکانات مناسب ایجاد کنید که در ادامه بیان شده اند:   •    امکان جستجو و فیلتر گذاشتن روی محصولات  •    فراهم نمودن شیوه های پرداخت متنوع •    بررسی و کنترل محصولات توسط مشتریان  •    انتخاب شیوه های ارسال کالا  •    خرید کاملا خودکار  •    قابلیت مشاهده جزئیات کالا به صورت جامع و کامل  •    قابلیت عرضه کدهای تخفیف به مشتری •    مجهز به فناوری سبد خرید 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

در ادامه مبحث نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم پیش از طراحی سایت فروشگاه آنلاین بایستی خواسته مشتری را پیش بینی نموده و انتظارات احتمالی آن را تخمین بزنید. و تلاش کنید که همه انتظارات را محقق سازید. یکی از با اهمیت ترین خصوصیات یک سایت فروشگاهی موفق: سرعت بالا بارگذاری سایت، شرح مکفی و مناسب برای کالاها، سادگی به کار بردن سایت، مشاوره و گفت و گو اینترنتی با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و غیره است. در نوشتار نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید توضیح دهیم که باتوجه به آمار مخاطبان سایت ها، در حال حاضر بیشتر کارهای اینترنتی با کمک دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت انجام می شود و رفته رفته بر شمار کاربران اضافه می گردد. بنابراین دیگر تردیدی نیست که تطبیق نمایش وب سایت شما با دستگاه های موبایل و تبلت گوناگون در حال حاضر یک امر الزام آور است. 

 

Image

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمتی که برای طراحی نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی متفاوت ارائه می شود مختلف است. هر شرکت هزینه جداگانه ای برای یک سایت در نظر می گیرد. معمولا این هزینه ها را بر اساس عوامل گوناگونی مشخص می کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که دریافت مبلغ سنگین به این معنی نیست که الزاما آن شرکت در کار خود تبحر دارد و کیفیت کار آن بالاست، ولی باید دقت کرد که یک شرکت متبحر یقینا کار ارزانی نخواهد داشت. زیرا از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان ماهر و همین طور آخرین فناوری روز دنیا را در طراحی سایت استفاده خواهند کرد. سایت های فروشگاهی به دلیل اهمیت زیادی که دارند باید به صورتی طراحی شوند که بیشترین بازدید را داشته باشند شما می توانید با قیمت معقولی که از سوی این شرکت در نظر گرفته می شود بهترین سایت ها را تحویل بگیرید. این شرکت در برابر مشتریان متعهد است تا از افراد خبره و ماهر برای خلق بهترین و جدیدترین سایت ها کمک بگیرد.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی 

در زمینه تعرفه ها برای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم که این تعرفه های به عوامل مختلفی چون نوسانات موجود در کشور مرتبط هستند. اکثر افراد در این رابطه اطلاعات دقیقی ندارند و تفاوت قیمت هایی که در سایت ها وجود دارد آن ها را نگران می کند. اما دلیلی برای این نگرانی نیست چون که دلیل این تفاوت قیمت توسط کارشناسان به شما بیان خواهد شد. حتی ریزترین جزییات در این زمینه به شما بیان خواهد شد تا دچار تردید و شک نشوید. شما می توانید با کمک این بهترین طراحان وب سایت که در این شرکت حضور دارند محصولات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید و از مزیت های آن بهرهمند شوید. کم ترین مزیتی که در انتظار شما خواهد بود سود فروش بیشتر به دلیل خرید بالاتر محصول اتفاق خواهد افتاد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

در ادامه نوشتار نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی باید بگوییم که تعیین هزینه طراحی سایت های متفاوت بر عهده شرکت است. این هزینه بر اساس عوامل بسیار زیادی مشخص می شود. برای آن که بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید نیازمند به دریافت خدمات این چنینی هستید. در آخر باید بگوییم که نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی بهترین رزومه برای اقدام شما برای طراحی سایت هستند. 

طراحی وب سایت فروشگاهی

در حال حاضر با توجه به نیاز جامعه برای کاهش هزینه زمان، خرید های اینترنتی به رو به افزایش می باشد و اکثر فروشگاه ها به فکر طراحی سایت فروشگاهی افتاده اند. یک فروشگاه اینترنتی می تواند فروش شما را چند برابر نماید حتی یک فرد می تواند بدون داشتن حتی یک قلم جنس اقدام به فروش محصولات در سایت نماید

در پی تماس با شرکت های مختلف قیمت های بسیار مختلفی از سایت های فروشگاهی دریافت می کنید از 400 هزار تومان به بالا, حال چرا بعضی از فروشگاه های طراحی شده اینقدر ارزان پیاده سازی می شوند تمام شرکت هایی که هزینه های پایین اعلام می کنند دلیل استفاده از سورس های آماده خارجی است حال بزرگترین مشکلات این سورس های خارجی را بیان می کنیم

1- امنیت پایین: به دلیل موجود بودن سورس ها در دسترس همگان هکر ها به راحتی می توانند کد ها را مرور و اقدام به هک سایت نمایند سایت که هک شود دیگر قابل اطمینان نیست

2-باگ های کد نویسی: سورس های آماده همیشه در کد ورژن های ارائه شده باگ هایی دارند که در ورژن بعد این باگ ها را رفع می کنند و سیستم را ارتقا میدهند و در ورژن های جدید باگ های جدید رخ می دهد و هر شرکتی بگوید سورس بی نقص آماده می دهد تبلیغات اشتباه می کند اگر بر رفع قطعی بود تا به حال تمامی سورس ها بدون نقص بودند

3- عدم ارتقا و شخصی سازی: به عنوان مثال شما خروجی اکسل از فرآیند x می خواهید یا نحوه خرید را باید متناسب با مشتریان تغییر دهید 

هرکدام از دلایل بالا می تواند مدیر یک شرکت یا فروشگاه را مجاب کند طراحی سایت فروشگاهی آماده(Open source)  از بین بردن زمان و هزینه است

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با سی ام اس ایران 

شرکت ما بعد از دو سال کد نویسی پکیج قدرتمندی برای فروشگاه اینترنتی با زبان (c#(MVC تهیه نموده که از لحاظ انعطاف پذیری در سطح عالی قرار دارد در این پکیج ما توانایی انجام هرگونه خواسته  مشتری را داریم

 

Image


از ویژگی های این پکیج

 • 1- سرعت لود مناسب
 • 2- هماهنگی با نسخه موبایل و تبلت
 • 3- امنیت بالا
 • 4- اطلاع رسانی ایمیل و اس ام اس
 • 5-قابلیت درج رنگ و سایز برای هر محصول می توانید با توجه به رنگ و سایز و یا هر دو قیمت گذاری کنید
 • 6- لیست علاقه مندی
 • 7-کامنت
 • 8-امتیازدهی
 • 9-گروه بندی
 • 10-برند
 • امکان تعریف هزینه ارسال در هر استان (پست معمولی - پیشتاز)
 • تعریف وزن برای هر کالا
 • قابلیت پرداخت وجه با بانک های معتبر
 • قابلیت پرداخت وجه با درگاه های رابط
 • قابلیت ارسال و تحویل در محل
 • امکان تعریف محصول به لاتین و فارسی
 • امکان اضافه کردن مالیات بر ارزش افزوده
 • یو آر ال فارسی
 • سایت مپ برای محصولات
 • امکان جابجایی محصولات
 • امکان تعریف محصولات ویژه و محصولات خاص جداگانه
 • حراج ها
 • جدیدها

و ......

Image

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از جمله مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما بتوانید سایت فروشگاهی خود را بالا بیاورید، بی شک می توانید فروش خود را به میزان زیادی افزایش دهید و مشتریان زیادی را جذب نمایید. زیرا در سایت فروشگاهی مرزهای زمانی و مکانی برداشته می شوند و همین امر نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد مشتریان بالقوه کسب و کارها دارد.
 کارشناسان بر این باور هستند اگر کسب و کارها تا دهه آینده وارد فضای اینترنت نشوند، به زودی مشتریان زیادی را از دست می دهند و دیگر نمی توانند در این فضا به رقابت بپردازید. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

اگر کسب و کارها بتوانند سایت های اختصاصی خود را داشته باشند به پیشرفت سایت خود کمک های زیادی می کنند. به طور مثال، تصور کنید کسب و کاری در زمینه فروش مکمل های بدنسازی فعالیت دارد و می خواهد مشتریان خود را جذب کند. این سایت باید فضایی داشته باشد که کاربران به محض ورود متوجه شوند که این سایت با نیازهای آنها همخوانی دارد. 
رنگی که در این سایت به کار می رود بسیار مهم است و حتی نیازهای کاربران باید به خوبی شناسایی شود. اگر رنگ سایت با ماهیت کسب و کار همخوانی نداشته باشد سبب می شود به زودی مشتریان زیادی از دست بروند و این امر می تواند ضربه های زیادی را به کسب و کار وارد. طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی فواید زیادی را دارد که در ادامه به معرفی مهمترین آنها می پردازیم. 

آیا آیتم های مورد نیاز در سایت جاگذاری شده اند؟

یکی از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در نظر گرفته می شود استفاده از آیتم هایی است که مورد نیاز کاربران است. همانطور که میدانید نیازهای کاربرانی که وارد سایت خرید لباس می شوند با نیازهای کاربرانی که وارد سایت خرید چمن مصنوعی می شوند با یکدیگر متفاوت است. 
شاید بهتر است سایت اول محصول محور باشد و سایت دوم پروژه محور! در این صورت کاربران بهتر می توانند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند. در طراحی فروشگاه های اختصاصی تمامی این موارد در نظر گرفته می شوند و سایت به خوبی پیاده سازی می شود. 

آیا سرعت سایت مناسب است؟

سرعت سایت یکی از مواردی است که باعث می شود کاربران به سایتی جذب شوند. اگر سرعت لود سایت پایین باشد سبب می شود تا کاربران آن سایت را ترک کنند و وارد سایتی شوند که صفحات به سرعت لود می شوند. این موضوع اهمیت زیادی دارد و می تواند کاربران سایت را افزایش دهد. این موارد در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در نظر گرفته می شوند.

آیا گزینه جستجو پیشرفته در سایت وجود دارد؟

از جمله مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به آن توجه می شود وجود گزینه جستجو پیشرفته است. این موضوع سبب می شود تا کاربران محصولات مورد نظر خود را فیلتر کنند تا بتوانند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند. این موضوع برای جذب کاربر اهمیت زیادی دارد. زیرا کاربر را دقیقا به سمت محصولی که نیاز دارد هدایت می کند و این امر می تواند میزان خرید را افزایش دهد. به همین دلیل، کسانی که سایت های اختصاصی دارند بی شک فروش بیشتری خواهند داشت. 

آیا محتواها مناسب هستند؟

تولید محتوا مناسب در سایت ها بسیار مهم است. سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی میشوند مدیریت محتوا قوی دارند و تمامی نیازها در تولید محتوا و بازنمایی آنها در نظر گرفته می شوند. گاهی محتواها به صورت نامناسبی بازنمایی می شوند و این موضوع می تواند باعث عدم جذب کاربر شود. 

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

با توجه به این موضوع که کسب و کارها برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند، همواره این سوال پیش می آید که آیا طراحی این سایت به نفع کسب و کارهاست. پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. اما منظور از طراحی سایت صرفا افزایش درآمد نیست. با اینکه سایت های حرفه ای می توانند درآمد را به میزان چشمگیری افزایش دهند، اما مزایای دیگری را نیز به همراه دارند. 

با سایت حرفه ای برند خود را نشان دهید!
برندینگ یکی از موضوعاتی است که امروزه در دنیای دیجیتال مارکتینگ مورد توجه قرار گرفته است. به طور مثال، تصور کنید کسب و کاری به نام X در زمینه فروش چمن مصنوعی فعالیت دارد. این کسب و کار در فضاهای دیجیتال به خوبی حضور دارد و با اینکه شما خریدار چمن مصنوعی نیستید، اما آن را دنبال می کنید. 
ممکن است شرایط شما به گونه ای پیش برود که بخواهید چمن بخرید. ناخودآگاه نام این برند به ذهن شما خطور می کند و بی شک وارد سایت آن می شوید. اگر این سایت حرفه ای باشد و فضای چمن مصنوعی را برای شما تداعی کند احتمال خرید بیشتر می شود و حس بهتری را در شما به وجود می آورد.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که متوجه شده اید، امروزه طراحی سایت فروشگاهی به یکی از مواردی تبدیل شده است که بسیاری از کسب و کارها به دنبال آن هستند. به همین دلیل، شاید این سوال پیش بیاید که در زمان طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه شود. در ادامه به نکاتی می پردازیم که در طراحی سایت مهم هستند و تمامی افراد باید آن را مد نظر قرار دهند. 

گرافیک سایت 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید هیچ چیز مانند گرافیک سایت نمی تواند بر روی کاربران شما اثر بگذارد و آنها را ترغیب به خرید کند. هر چقدر گرافیک سایت قوی تر باشد، به همان اندازه شما می توانید خوش بین تر باشید که کاربران زیادی را جذب کنید. گرافیک سایت باید بتواند هویت بصری شما را باز نمایی کند. 
به طور مثال، تصور کنید شما در زمینه فروش مواد غذایی فعالیت دارید. گرافیک سایت باید به گونه ای باشد که محصولات غذایی حس خوشی را در کاربر به وجود بیاورند و ناخود آگاه سبب شوند کاربر احساس گرسنگی کند. این موضوع از جمله نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی است. 

سبک خاص

هیچ چیز بدتر از این نیست که سایت شما کپی سایت های مشابه دیگر باشد. این موضوع می تواند حس بدی را در کاربران به وجود بیاورد. مطمئن باشید قبل از اینکه کاربران وارد سایت شما شوند، سایت های بی شماری را نگاه کرده اند و اگر متوجه شوند سایت شما کپی سایت های دیگر است بی شک به زودی سایت شما را ترک می کنند. کاربری که وارد سایت کسب و کاری می شود باید سبک خاص آن کار را احساس کند. به طور مثال، اگر کسب و کاری در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی فعالیت دارد، باید وقتی وارد سایت می شود احساس کند که قرار است در این سایت به آنچه می خواهد برسد. 

ایجاد تعادل در محتوا

سایت فروشگاهی نباید به گونه ای باشد که کاربر از حجم زیاد محتواها بمباران شود. این موضوع می تواند حس بدی را به کاربران بدهد و حتی منجر به ترک سایت توسط کاربر شود. باید در محتواهایی که در سایت وجود دارد تعادلی ایجاد شود. به طور مثال، بهتر است بخشی از محتواها به صورت ویدیو، بخشی به صورت عکس و بخشی به صورت محتوا متنی باشد. اگر متن و یا عکس سایت زیاد باشد، کاربر حس بدی می گیرد. به طور کلی، کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند ایجاد تعادل در محتوای سایت های فروشگاهی می تواند به طور مستقیم بر افزایش درآمد اثر بگذارد و این چیزی است که کسب و کارها به دنبال آن هستند. 

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

بخش درباره ما

یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی تنظیم منظم بخش درباره ما است. بخش درباره ما هویت کاری هر کسب و کاری را نشان می دهد. هر کسب و کاری باید فرمت ویژه ای را برای این بخش در نظر بگیرد و برای آن از عکاسی های زنده استفاده کند. این موضوع سبب می شود تا کاربران حس خوبی را از سایت بگیرند و به اعتبار آن پی ببرند.
 افزایش میزان اعتبار چیزی است که می تواند به طور مستقیم بر فروش اثر بگذارد و امروزه تمامی کسب و کارها به دنبال آن هستند. هر چقدر اعتبار کسب و کاری بیشتر باشد، به همان اندازه جایگاه کسب و کار به عنوان نهاد اجتماعی ثبت می شود و این موضوع ارزش زیادی دارد. 

بخش تماس با ما

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین نکات در طراحی سایت اینترنتی ایجاد بخش تماس با ماست. وقتی کاربر می خواهد برای اولین بار از سایتی خرید کند به تضمین و اعتبار نیاز دارد. در این بخش باید شماره تماس و ساعات تماس مشخص باشند تا کاربر بتواند طبق آن ساعات با کارشناسان سایت تماس بگیرد. بهتر است این بخش به خوبی برنامه ریزی شود و استراتژی های مناسبی برای آن در نظر گرفته شوند، در این صورت اعتماد مشتریان جلب می شود و همین امر باعث افزایش فروش می گردد. 

صفحه محصول

قلب هر سایت فروشگاهی صفحه محصول آن است. اگر اطلاعات به خوبی در صفحه محصول نمایش داده نشوند، کاربران برای خرید کلیک نمی کنند. در این صفحه محتواها باید به صورت هدفمند قرار گیرند. به این موضوع توجه داشته باشید هر چقدر میزان محتوا متنی که در این بخش نوشته می شود بیشتر باشد، به همان اندازه می تواند اعتماد مشتریان را بیشتر جلب کند. اما اگر تنها به محتوا متنی بسنده شود، کاربران حس خوبی نمی گیرند. 
در این صفحه باید عکس واقعی از محصولات نمایش داده شوند. هر چقدر عکس واقعی تر باشد، به همان اندازه حس خوبی در کاربران به وجود می آید. همچنین، اگر امکان این امر وجود دارد باید ویدیویی از محصول آماده شود. وجود پادکست توضیح محصول نیز می تواند مفید باشد. تمامی این موارد بر حس کاربران اثر می گذارند و می توانند منجر به خرید شوند. 

صفحه پرداخت

بهتر است بدانید هر چقدر صفحه پرداخت طراحی سایت فروشگاهی پیچیده تر باشد، به همان اندازه کاربران بیشتر سایت را ترک می کنند. نگاهی به رفتارهای کاربران نشان می دهد کاربران هرگز نمی توانند وارد پنل های پرداختی شوند که سخت هستند و آنها را با چالش های زیادی رو به رو می کنند. به همین دلیل، بهتر است تمامی طراحان سایت به این موضوع توجه داشته باشند و ساده ترین راهکارها را برای طراحی پنل های پرداخت در نظر بگیرند. 

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

بهترین طراحی سایت فروشگاهی

در قسمت بالا در مورد نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی توضیح دادیم. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین طراحی سایت فروشگاهی باید شامل تمامی موارد باشد. بهتر است بدانید هر چقدر سایتی بتواند به ویژگی هایی که در بالا به آنها پرداختیم نزدیک تر باشد، مشتریان بیشتری را جذب می کند و این امر به طور مستقیم بر فروش اثر می گذارد. اما کسب و کارهای نوپا و یا کسب و کارهایی که به تازگی می خواهند وارد دنیای اینترنت شوند شاید نتوانند تمامی این موارد را رعایت کنند. در این صورت چاره کار چیست!

آیا چارچوب کلی سایت مناسب است؟

نگران نباشید! موتور جستجوی گوگل موتور هوشمندی است و هر چقدر محتواهایی که درون سایت بارگذاری می شود بیشتر آپدیت شوند و این موضوع مثبت است و رتبه سایت را افزایش می دهد. شاید شما نتوانید تمامی این موارد را در زمان بالا آوردن سایت در نظر بگیرید، اما چیزی که اهمیت دارد چارچوب کلی سایت است. اگر چارچوب کلی سایت به روشی حرفه ای طراحی شده باشد، شما می توانید در پروژه های بعدی برای آپدیت کردن و به روزرسانی مشکلات اقدام کنید. 

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

اکنون می خواهیم پا را فراتر از چیزی که تا بدینجا در مورد طراحی سایت های فروشگاهی به آنها اشاره کردیم ببریم و این موضوع را از زوایای دیگر نیز مورد بررسی قرار دهیم. به طور مثال، تصور کنید شما اکنون در جایگاه یک خریدار هستید و میخواهید برای اولین بار از یک سایت خرید کنید. 
وارد سایت می شوید و محصول مورد نظر را باز می کنید. زمانی که در حال خواندن و بررسی ویژگی های محصول هستید، در میان محتوا بنری را مشاهده می کنید که مشخصات کارشناس فروش را ذکر کرده است و عکس زنده ای را از این فرد گذاشته است. در این میان چه اتفاقی می افتد؟! اعتماد شما جلب می شود و بهتر می توانید خرید کنید. 

جلب اعتماد اهمیت زیادی دارد!

یکی از نکاتی که در طراحی سایت فروشگاه آنلاین باید توجه زیادی به آن داشته باشید جلب اعتماد مشتریان است. بنابراین، کسانی که می خواهند برای طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنند، باید به این موضوع بیاندیشند که چگونه می توانند با طراحی سایت مناسب اعتماد مشتریان خود را جلب کنند. ایجاد بنر ها یکی از راهکارهای مفید در این رابطه است. راهکار دیگری که در این زمینه پیشنهاد می شود ایجاد لینک واتس آپ بیزینس در سایت است. واتس آپ باید دارای پروفایل رسمی باشد و عکس کارشناس نمایش داده شود. 

 طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در کنار جلب اعتماد، موارد دیگری هستند که گاهی در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی نادیده گرفته می شوند. همانطور که میدانید امروزه رقابت در این فضا بسیار زیاد است و اگر کسب و کاری به سایتش توجه نداشته باشد، به زودی جایگاه خودش را از دست می دهد و رقبا جای آن سایت را می گیرند. به همین دلیل، توجه به سایت اهمیت زیادی دارد. یکی از مواردی که پس از طراحی سایت باید به آن توجه شود سئو سایت است.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

سئو سایت چه اهمیتی دارد؟

سئو سایت یک کار زمان بر و همیشگی است که تمامی کسب و کارها باید به آن توجه داشته باشند. مواردی مانند محتوا کنیبال و موارد مشابه در سایت های فروشگاهی زیاد رخ می دهند و اگر این سایت ها به خوبی مدیریت نشوند، به زودی سایت افت رتبه پیدا می کند. 
به همین دلیل، متخصص سئو باید اشراف کاملی به قوانین سئو داشته باشد تا بتواند سایت را به خوبی پیش ببرد. همچنین، پلن های مشخصی برای سئو سایت باید وجود داشته باشند. اگر این پلن ها هیجانی یا نادرست باشند، به زودی سایت را از بین می برند و این موضوع می تواند برای کسب و کارها گران تمام شود.

طراحی فروشگاه آنلاین

یکی از سوالاتی که این روزها زیاد پرسیده می شود در این زمینه است که آیا تمامی سایت ها به طراحی فروشگاه آنلاین نیاز دارند! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. طراحی سایت فروشگاهی از جمله مواردی است که تمامی کسب و کارها باید مد نظر قرار دهند. 
آمازون اولین شرکتی بود که فروش اینترنتی را آغاز کرد. این شرکت ابتدا بیست کتاب را در اینترنت قرار داد و در مدت بسیار کوتاهی آنها را فروخت. پس از آن، آیتم های دیگری برای فروش روی سایت قرار گرفتند و همین امر سود زیادی را برای آمازون به همراه آورد. امروزه، اهمیت اینترنت به حدی زیاد است که بسیاری از کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند تا دهه آینده اگر کسب و کاری در اینترنت حضور نداشته باشد، از مقابل چشم مشتریان برای همیشه پاک می شود. 

ساخت سایت فروشگاهی 

 شاید کسانی که می خواهند ساخت سایت فروشگاهی را آغاز کنند و برای طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنند، این سوال برایشان پیش می آید بهترین روش برای شروع این کار چیست! بهترین روش برای شروع کار این است قبل از هر چیز اهداف خود را از طراحی سایت بنویسید. بهتر است به این سوالات پاسخ دهید:

 • چرا می خواهید سایت خود را بالا بیاورید؟ آیا می خواهید فروش را بالا ببرید و یا هدف اصلی شما برندینگ است؟
 • آیا قبلا سایت داشته اید و یا به تازگی می خواهید سایت خود را بالا بیاورید؟ 
 • اگر سایت داشته اید چرا سایت قبلی شما ناموفق بوده است؟
 • آیا بودجه لازم را برای اقداماتی که پس از طراحی سایت باید انجام شوند در نظر گرفته اید؟

پاسخ به این سوالات ضروری است و می تواند نقشه راه را برای شما روشن سازد. شما می توانید این موارد را بر روی کاغذ پیاده سازی کنید و این موضوع به موفقیت کسب و کار شما کمک می کند. به همین دلیل، هرگز شتاب زده برای طراحی سایت فروشگاهی اقدام نکنید و قبل از هر چیز ابتدا تمامی موارد را در نظر بگیرید. 

بهترین طراحی سایت فروشگاهی

طراح سایت فروشگاهی

تمامی موارد که تا بدینجا در مورد طراحی سایت فروشگاهی با شما در میان گذاشتیم ارزشمند هستند، اما می خواهیم نظر شما را به بخش دیگری نیز معطوف کنیم. شخصی که به عنوان طراح سایت فروشگاهی قرار است کار شما را انجام دهد باید به مواردی توجه داشته باشد. دانش و تخصص از مهمترین مواردی هستند که طراح سایت فروشگاهی باید دارا باشد. شما از نمونه کارهای این فرد می توانید به دانش و تخصص وی پی ببرید. 
اگر متوجه شدید که شخصی که می خواهد سایت فروشگاهی شما را بالا بیاورد دانش و تخصص کافی را در این زمینه ندارد، بهتر است کار خود را به آن شخص نسپارید. همچنین، طراح سایت فروشگاهی باید پلن های متعددی را به شما ارائه دهد و این پلن ها را باید از فیدبک هایی که از شما دریافت کرده است برنامه ریزی کند. 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان 

بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت فروشگاهی ارزان هستند، زیرا بودجه زیادی برای این کار ندارند. بهتر است بدانید شما باید هزینه معقولی را برای طراحی سایت خود بپردازید و این هزینه هرگز نمی تواند پایین تر از حد انتظار باشد. اما راهکارهایی وجود دارند که می توانند هزینه شما را به میزان زیادی کاهش دهند. اگر بودجه شما برای طراحی سایت پایین است، بهتر است گرافیک سایت را ساده در نظر بگیرید.
 زیرا این موضوع نقش موثری در کاهش هزینه دارد. راهکار دیگری که برای طراحی سایت فروشگاهی ارزان به شما کمک می کند عدم طراحی سایت اختصاصی است. شما می توانید سایت معمولی داشته باشید و پس از آنکه بودجه شما تکمیل گردید سایت خود را اختصاصی کنید. این موارد می توانند به شما کمک کنند تا بودجه محدود نیز برای طراحی سایت اقدام نمایید و این موضوع به شما کمک می کند تا وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شوید. 

طراحی سایت فروشگاهی در تهران 

ممکن است شما بخواهید با شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در تهران مشغول به فعالیت هستند، آشنا شوید. شما می توانید با یک جستجو ساده در اینترنت به لیست کاملی از این شرکت ها دست پیدا کنید. اما شما باید با راهکارهایی آشنا باشید تا بتوانید از این لیست بهترین شرکت را انتخاب کنید. 

چگونه بهترین سایت فروشگاهی در تهران را انتخاب کنم؟

بهترین روشی که به شما کمک می کند تا بهترین سایت فروشگاهی در تهران را انتخاب کنید، بررسی نمونه کارهای آن شرکت است. نمونه کارها نشان دهنده هویت آن شرکت هستند. مواردی مانند گرافیک سایت و یا وجود المان های مناسب در صفحه اصلی سایت نشان میدهند آن شرکت به چه مواردی اهمیت می دهد و آیا تعهدات مورد نیاز را به مشتریان خود دارد یا خیر! پس از آنکه نمونه کارهای آن شرکت را بررسی کردید، بهتر است جلسات حضوری با آن شرکت داشته باشید و پس از آن برای سپردن کار طراحی سایت فروشگاهی خود به آن شرکت اقدام نمایید. 

طراحی سایت فروشگاهی تهران

یکی دیگر از نکاتی که به شما توصیه می شود در زمان یافتن بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی تهران به آن توجه داشته باشید وجود نماد های الکترونیکی کسب و کار است. اگر متوجه شدید شرکتی نمادهای الکترونیک کسب و کار را در سایت خود قرار نداده است، بهتر است با آن سایت کار نکنید. زیرا در صورت بروز مشکل، پیگیری های قانونی دشوار می شود و همین امر شما را با چالش های زیادی رو به رو می کند. توصیه ما به شما این است قبل از اینکه به شرکتی اعتماد کنید، ابتدا در مورد اعتبار آن شرکت مطمئن شوید و پس از آن کار خود را به آنها بسپارید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی 

یکی از مهمترین سوالاتی که در این راستا پرسیده می شود هزینه طراحی سایت فروشگاهی است. بهتر است بدانید هزینه طراحی سایت فروشگاهی به عوامل متعددی بستگی دارد. به طور مثال، از کدام زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت استفاده می شود. آیا قرار است سایت فروشگاهی با پلت فرم هایی مانند وردپرس بالا آورده شود. ( بهتر است بدانید قیمت سایت هایی که با وردپرس راه اندازی می شوند معمولا مناسب تر از سایت هایی است که به طور ویژه کد نویسی می شوند). 
آیا شما می خواهید هزینه زیادی بکنید و گرافیک سایت خود را ارتقا دهید. آیا می خواهید سایت اختصاصی طراحی کنید و این موضوع برای شما اهمیت دارد که به تمامی نیازهای کاربران شما پاسخ داده شود. به همین دلیل، برای استعلام هزینه طراحی سایت فروشگاهی می توانید با تیم ما در تماس باشید و تمام آنچه را که در ذهن دارید با آنها در میان بگذارید. پس از آن قیمت برای شما ارسال می شود و شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید کار طراحی سایت خود را آغاز کنید. 

خرید سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد به دنبال خرید سایت فروشگاهی هستند. همانطور که میدانید خرید سایت فروشگاهی یکی از هوشمندانه ترین اقداماتی است که افراد می توانند مد نظر قرار دهند. زیرا این امر سبب می شود تا درآمد افزایش پیدا کند و کسب و کارها می توانند مشتریان زیادی را جذب کنند. به همین دلیل، توصیه می شود تمامی افراد راه اندازی سایت های فروشگاهی خود را در نظر داشته باشند و وارد دنیای اینترنت شوند. 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی 

اکنون زمان آن رسیده است که برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنید. همانطور که تا بدینجا به آن اشاره کردیم بهتر است قبل از سفارش طراحی سایت فروشگاهی اهداف خود را مشخص کنید. سپس با یک تیم حرفه ای مشورت کنید و در صورتی که آن تیم توانست پلن های مناسبی را به شما ارائه دهید، کار خود را با آن شروع کنید. 
ما در کنار شما هستیم تا سایت خود را به بهترین شکل پیاده سازی کنید و مشتریان خود را افزایش دهید. تیم حرفه ای ما در خدمت شماست و تلاش می کند با ارائه  بهترین پلن هاپ برای طراحی سایت دریافت کنید موفقیت شما را برای ورود به دنیای اینترنت تضمین نماید. 

 

8796 بازدید