کاربرد محتوای سایت در طراحی سایت

زمان زیادی طول کشید تا طراحان سایت به این موضوع پی ببرند که محتوا ی درون سایت مهمترین و تاثیر گذارترین مسئله در طراحی سایت است. برای آنکه محتوای سایت برای کاربر جذابیت داشته باشد باید پارامترهای متعددی را مد نظر قرار داد تا متن حاکثر کارایی خود را داشته باشد و هم برای کاربران گیرا و قابل استفاده باشد و کاربر در فهم موضوع دچار سردرگمی نشود ومتن کاملا واضح باشد.
دسته بندی : طراحی سایت

به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید

امروزه بحث ریسپانسیو و واکنشگرا بودن در طراحی سایت از مهمترین موضوعاتی می باشد که در مقالات طراحی سایت به چشم می خورد.با توجه به پیشرفت روزافزون و سریع گوشی های هوشمند کاربران تمایل دارند تمام صفحات سایت را به راحتی و سادگی با تمام جزییات توی گوش های همراه خود مشاهده کنند.
دسته بندی : طراحی سایت

تنظیم ساعت برای کمپین های موجود در Google adwords

برای اینکه بتوان بازه زمانی را برای فعال کردن campaign ها تعیین کنیم باید از قسمت منوی اصلی گزینه campaigns را انتخاب کنیم.
دسته بندی : طراحی سئو

قرار دادن سه نقطه برای متن های طولانی در وب سایت

در طراحی وب سایت در بیشتر موارد این مشکل به وجود می آید که شما تعدادی باکس دارید که هم اندازه هستند و فقط یکی از این باکس ها نوشته هایش از بقیه بیشتر است. در این مواقع این مشکل پیش می آید که نمای کلی وب سایت شما به دلیل اندازه بیش از حد همان باکس بهم میریزد.
دسته بندی : طراحی سایت

UTM برای ساخت لینکهای هدف دار وب سایت

برای ساخت لینک های هدف دار، که در Track یا ردیابی کمپین ها در گوگل آنالیتیک به ما کمک می کنند، از utm استفاده می شود.
دسته بندی : طراحی سئو

Goal معیاری برای سنجش عملکرد وب سایت

Goal معیاری برای سنجش عملکرد وب سایت شماست. تا وقتی یک Goal تنظیم نکرده باشید نمی توانید متوجه شوید که وب سایت شما به چه میزان عملکرد خوبی داشته است.
دسته بندی : طراحی سئو

کاربرد Conversions در آنالیز وب سایت

به این معنی می باشد که آیا کارهایی که مدنظر ما هست، کاربران در سایت ما انجام داده اند یا نه؟ همانطور که در بخش های قبلی توضیح داده شد بخش overview آمار کلی را بیان می کند.
دسته بندی : طراحی سئو

BEHAVIOR و نقش آن در افزایش سئوی وب سایت

Behavior در واقع به این معنا می باشد که کاربران وب سایت وقتی وارد سایت شما می شوند چه رفتار و عکس العملی نسبت به سایت شما از خود بروز می دهند.
دسته بندی : طراحی سئو

Aquisition و افزایش بازدید از وب سایت شما

بخش Overview یک گریز کلی به زیر مجموعه ها و آمار های Aquisition می زند، این قسمت نیز دارای Session ها و نمودار هایی جهت ارائه گزارشات کلی از زیر مجموعه ها می باشد .
دسته بندی : طراحی سئو

کاربرد گوگل آنالیتیک در طراحی و سئوی وب سایت

این برنامه به صورت رایگان از سوی گوگل ارائه شده است و به شما کمک می کند تا دید بهتر و دقیق تری نسبت به بازدیدکنندگان وب سایت خود داشته باشید. برخی از خدمات ارائه شده توسط این نرم افزار عبارت اند از:
دسته بندی : طراحی سئو

آموزش گوگل آنالایتیک Audience

در بخش مخاطبان، شما می‌توانید در مورد کاربران خود و ویژگی‌های آنها اطلاعات کسب کنید. این بخش دارای صفحات مختلفی است که هر چه در مورد کاربران خود بخواهید بدانید را به شما خواهند گفت.
دسته بندی : طراحی سئو

کاربرد role و aria-labelledby در افزایش سئوی وب سایت

موتورهای جستجوگر همچون google و yahoo برای ایجاد روابط و توصیف بین ها در بین پارت های html قائل هستند در حالی برای کاربران اینترنت و بازدید کنندگان سایت شما این روابط هیچ اهمیتی ندارد و در بازدید آنها تاثیری نخواهد داشت در حالی که راهی برای افزایش بهینه سازی و سئوی سایت شما خواهد بود.
دسته بندی : طراحی سئو