02188886450

طراحی سایت کافه

در دنیای امروز که مردم به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کنند و اغلب کارهای خود را با استفاده از اینترنت و گوشی موبایل، انجام می دهند، استفاده از بازاریابی آنلاین و اینترنتی از ملزومات هر کسب و کاری است. یکی از کسب و کارهای پر سود که مردم از آن بسیار استقبال می کنند به خصوص جوانان و زوج های جوان، کافه و کافی شاپ است. داشتن یک برند در میان همه کافی شاپ ها می تواند نام کافه شما را بلند آوازه کند. این کار با طراحی سایت کافه امکان پذیر است. طراحی یک سایت بهترین راه برای افزایش بازدید مردم از کافه شما به صورت آنلاین و در موارد بسیاری، دادن سفارش نوشیدنی و محصولات متنوع دیگر، است. 
اینکه بتوانید تمام نوشیدنی هایی را که سرو می کنید به صورت آنلاین در اختیار دید مشتریان قرار دهید و توضیحاتی نیز در مورد خواص آن به همراه درج قیمت در کنارش بنویسید، می تواند تاثیر شگرفی بر حس و نظر مشتریان بگذارد و آنها را ترغیب کند تا همیشه از سایت و کافه آنلاین شما دیدن کنند و در صورت تمایل خرید نمایند. در این مقاله در مورد طراحی سایت کافه و ویژگی هایی که باید داشته باشد تا بتواند نظر مخاطبین را جلب کند، مطالبی را ارائه خواهیم داد. 

مزایای وب سایت برای کافی‌شاپ

همانطور که بیان کردیم داشتن یک سایت برای کسب و کار خود، در افزایش میزان محبوبیت و شناخت آن کار و همچنین افزایش مشتری و میزان فروش تاثیر بسزایی دارد. یکی از مزایای وب سایت برای کافی شاپ، محدود نبودن به مکان و همچنین زمان است به این معنی که مشتری شما از هر جایی می تواند سفارشات خود را داشته باشد و لازم نیست در خیابان به دنبال کافه بگردد. همچنین در همه ساعات شبانه روز می توان کافه و محصولات آن را معرفی نمود و مشتری را برای بازدید از آن ترغیب کرد. از دیگر مزایای وب سایت برای کافی شاپ می توان به کاهش هزینه های اضافی اشاره کرد. در حالت سنتی و معمولی شما برای داشتن یک کافی شاپ نیاز به یک مکان برای اجاره و یا خرید هستید و همچنین هزینه های آب، برق، گاز و احیاناً شارژ ساختمان نیز بر این هزینه ها می افزایند. در صورتیکه با داشتن یک وب سایت، همه این هزینه ها خود به خود حذف می شوند. افزایش اعتبار و برندسازی، ایجاد یک ارتباط مفید با مخاطبان و مشتریان، افزایش مشتری، درآمد جانبی و کنترل رفتار و افکار مشتری می توانند از دیگر مزایای طراحی سایت کافه باشند. 

ویژگی‌ های وب‌ سایت کافی ‌شاپ

حال به برخی از ویژگی های وب سایت کافی شاپ اشاره خواهیم کرد. 

 • یک سایت کافی شاپ باید منو تمام نوشیدنی ها و اغذیه ها را به همراه قیمت آنها، داشته باشد. 
 • امکان سفارش هر یک از محصولات را به صورت آنلاین دارا باشد.
 • حتماً گالری تصاویر مختلف و با کیفیت داشته باشد.
 • به همه شبکه های اجتماعی متصل شود. 
 • ریسپانسیو باشد یعنی در هر وسیله نمایشی، مانند گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و ... به درستی و با تمام امکاناتش قابل استفاده باشد. 
 • امکان رزرو کافی شاپ برای مراسم خاص وجود داشته باشد.
 • دارای باشگاه طرفداران باشد.

اهمیت طراحی سایت کافی شاپ در رشد کسب و کار

امروزه که اکثر کسب و کارها به سمت دیجیتال سازی روی آورده اند، داشتن یک وب سایت می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. در کار کافی شاپ نیز این یک امر بدیهی است. می دانیم بسیاری از مردم دوست دارند بیشتر وقت خود را در کافه ها و رستوران ها بگذرانند و حضور آنها در کافه یک نوع آرامش و احساس شادی در آنها به وجود می آورد. اما هستند افرادی که فقط نوشیدن قهوه و محصولات مشابه آن به آنها آرامش می دهد و لزوماً نمی خواهند در فضای خاصی قرار بگیرند و برای این افراد سفارش آنلاین نوشیدنی محبوبشان اهمیت بالایی دارد. 
طراحی سایت کافه می تواند بهترین ایده باشد و در ایجاد یک رابطه دوطرفه بین مشتری و صاحبان کافی شاپ نقش اساسی ایفا کند. از آنجایی که خرید اینترنتی و آنلاین برای بسیاری از خانواده ها اعم از جوان و پیر، بسیار حائز اهمیت است، غالباً این گونه افراد به سمت سایت های مشابه روی می آورند. برخی از افراد نیز در ساعات مختلف شبانه روز قصد نوشیدن و استفاده از محصولات کافی شاپ را می کنند و این امر برای آنها اهمیت پیدا می کند تا بتوانند نیاز خود را برطرف کنند و چه چیزی بهتر از خرید اینترنتی محصول مورد نیازشان از سایت های مربوطه.

قیمت طراحی سایت کافه

قیمت یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و از آن جمله می توان به متخصصینی که در پشت طراحی یک سایت نقش ایفا می کنند، اشاره کرد. در تعیین قیمت طراحی سایت کافه موارد زیر را می توان برشمرد:

 • قالب مورد استفاده در وب سایت
 • عوامل پشت صحنه طراحی و تولید وب سایت کافه
 • دارا بودن میزان فضای هاست
 • میزان بهینه سازی موتورهای جست و جو برای سایت
 • داشتن امکانات کافی و لازم برای سایت
 • سرعت سایت و پشتیبانی آن

در این مقاله به اهمیت داشتن یک سایت مناسب برای کافی شاپ پی بردیم. اشاره کردیم که در دنیای امروز رفتن به سمت دیجیتال سازی کسب و کار از ملزومات هر کاری است و کافی شاپ نیز از این قضیه مستثنی نیست. مردم برای خرید تمام اقلام زندگی خود به سایت ها و شبکه های اجتماعی روی می آورند و لازم است این نیاز دیگر آنها نیز از این طریق بر طرف شود. طراحی سایت کافه می تواند یک قدم بزرگ در جهت رفاه حال مشتریان و رونق یافتن کسب و کار مربوطه گردد.

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
6387 بازدید