02188886450

طراحی سایت فروشگاه پرده

در خانه هر کسی، زیبایی های مختلفی وجود دارد که فضای خانه را دلنواز و دلنشین می سازد. از جمله این وسایل می توان به مبل ها، فرش ها و پرده ها اشاره کرد. پرده برای هر منزل و حتی محل کاری، یک وسیله ضروری و مفید است و البته باعث زیبایی فضای قرار گرفته شده در آن، می شود. مطمئناً خرید پرده مناسب یکی از دغدغه های مردم است. هم از جهت کیفیت پرده و هم از جهت قیمت، پیدا کردن یک پرده مناسب کار دشواری است. در اینجا استفاده از فضای دیجیتالی و اینترنتی می تواند کمک شایانی به مردم کند. برای اینکه مردم بتوانند پرده مورد نظر خود را جست و جو کنند حتماً به اینترنت سر می زنند و در این زمان طراحی سایت فروشگاه پرده می تواند ایده جالبی برای صاحبان این شغل باشد. با طراحی یک سایت برای فروشگاه پرده خود می توانید محصولات خود را به خوبی به مشتریان معرفی کرده و آنها را متقاعد کنید که خرید از فروشگاه شما می تواند آنچه به دنبالش بودند را در اختیارشان قرار دهد. 
در این مقاله در مورد برخی امکانات و ویژگی های طراحی سایت فروشگاه پرده مطالبی را عنوان کرده و در مورد مزایای استفاده از یک سایت برای پرده فروشی، به نکات مهمی اشاره خواهیم کرد. 

امکانات سایت پرده فروشی

حال که تصمیم گرفتید طراحی سایت فروشگاه پرده را آغاز کنید باید قبل از هر چیز بدانید که از یک سایت پرده چه امکاناتی می خواهید. در حالت کلی همه سایت ها امکانات تقریبا مشابهی دارند ولی برخی از امکانات ممکن است متفاوت باشد. از جمله امکاناتی که می توان برای یک سایت فروشگاه پرده در نظر گرفت عبارتند از:

 • پنل کاربری که برای ورود کاربران و ثبت نام آنها در سایت، مورد استفاده قرار می گیرد.
 • مقایسه محصولات که می توان در آن محصولات مختلف را دید و بهترین محصول را بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب نمود. این امکان در سایت فروشگاه پرده وجود دارد که محصولات مختلف را با هم مقایسه می کند.
 • امکان ارسال پیامک برای کاربران تا تمام تغییرات و فرایندهایی که در سایت انجام می شود به آنان اطلاع رسانی شود.
 • امکان انجام چت به صورت آنلاین برای کاربرانی که در سایت وارد می شوند، جهت برقراری ارتباط مؤثر با مدیر سایت و بیان تمام سوالاتی که برای کاربران مطرح می شود. 
 • داشتن درگاه پرداخت آنلاین برای کسانی که بخواهند خرید خود را نهایی کرده و محصول را دریافت کنند. 
 • داشتن گالری تصاویر جذاب از پرده ها که کاربران بتوانند با جزئیات بیشتری آنها را مشاهده کنند. 

قیمت سایت پرده فروشی

در تعیین قیمت یک سایت عوامل مختلفی دخیل هستند که از آن جمله می توان به میزان فضای هاست اختصاص یافته اشاره کرد. همچنین نوع و تنوع امکاناتی که در یک سایت مورد توجه قرار می گیرد نیز می تواند قیمت طراحی یک سایت را تغییر دهد. سرعت پردازش داده ها نیز می تواند در قیمت سایت پرده فروشی اثرگذار باشد. با توجه به همه این متغیرها و البته متغیرهای دیگری که در اینجا عنوان نشده اند، قیمت یک سایت پرده فروشی را می توان تخمین زد. 

مزایای طراحی سایت پرده فروشی

داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود، می تواند در رشد و ارتقا کسب و کار تأثیر بسزایی داشته باشد. با داشتن یک سایت می توانید 24 ساعت شبانه روز محصولات خود را در معرض دید دیگران قرار دهید و این امر می تواند در افزایش مشتریان و برندسازی فروشگاه شما، تأثیر زیادی داشته باشد. همچنین امکان خرید غیر حضوری برای مشتریان از دیگر مزایای طراحی سایت فروشگاه پرده است که امروزه برای اکثر مردم یک مزیت عمده محسوب می شود. همچنین برای صاحبان کار، طراحی سایت پرده فروشی می تواند هزینه های آنها را کاهش دهد چرا که برای داشتن یک فروشگاه باید مکانی را جهت این کار اجاره نمود یا از مکان شخصی با قیمت بسیار زیاد استفاده کرد و همچنین مخارج فضای واقعی مانند پول آب، برق و گاز می تواند بر این هزینه ها بیافزاید. در حالیکه با داشتن یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی هیچ یک از این هزینه ها وجود نخواهند داشت. 

ویژگی های طراحی سایت پرده فروشی

یک سایت پرده فروشی باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند مشتریان خود را جذب کرده و باعث رونق دادن کسب و کار گردد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن محتوای باارزش و سودمند
 • داشتن سرعت مناسب و کافی
 • داشتن امنیت کافی 
 • طراحی جذاب ولی ساده 
 • رعایت اصول بهینه سازی سئو 
 • داشتن صفحات انتقادات و پیشنهادات
 • داشتن صفحه درباره ما
 • قابل اعتماد بودن سایت
 • داشتن گزینه هایی برای ارتباط با شبکه های اجتماعی

سفارش طراحی سایت پرده فروشی

برای سفارش یک سایت پرده فروشی باید به شرکت هایی مراجعه کنید که در امر طراحی سایت فروشگاه پرده سابقه و تخصص بالایی دارند. ممکن است قیمت این شرکت ها کمی بالاتر از دیگران باشد ولی به شما وب سایت هایی ارائه خواهند داد که ارزش کار شما را دارند و در بهبود فروش و کسب و کارتان تأثیر خواهند گذاشت.
در این مقاله تلاش کردیم در مورد طراحی سایت فروشگاه پرده مطالبی را عنوان کنیم که مورد رضایت خوانندگان قرار گیرد. گفته شد که هر وب سایتی باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا بتوان از آن برای کسب و کار خود به نحو احسن استفاده کرد. به برخی از امکانات یک سایت پرده فروشی اشاره کرده و در مورد قیمت طراحی سایت نیز مطالبی را عنوان نمودیم. 

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
6790 بازدید