02188886450

طراحی سایت صرافی

یکی از کارهای پر استرس، مطمئناً کار خرید و فروش ارز است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که نیاز داشته باشید به صرافی ها رجوع کنید. امروزه برای بسیاری از موارد لازم است به صرافی ها رفته و ارز مورد نظر خود را تهیه کنید. در این بین خطراتی ممکن است ما را تهدید کند که از آن جمله به سرقت رفتن ارز در حین جا به جایی می توان اشاره کرد. بنابراین لزوم وجود یک سایت برای کسانی که می خواهند ارز را خرید و فروش کنند، ضروری است. در این میان طراحی سایت صرافی بهترین گزینه خواهد بود. در واقع سایت صرافی ارز دیجیتال یک پلتفرم برای خرید و فروش ارز دیجیتال است چرا که برای خرید و فروش ارز دیجیتال نمی توانید به صرافی های سنتی و یا بانک ها مراجعه کنید بلکه به این پلتفرم ها باید مراجعه کرد. 
در این مقاله قصد داریم در مورد طراحی و تولید چنین سایت هایی که برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت آنلاین مناسب هستند، صحبت کنیم.

طراحی سایت صرافی آنلاین

طراحی سایت صرافی آنلاین برای مشتریانی که بخواهند به صورت اینترنتی ارز دیجیتال را خریداری کنند و یا ارزهای خود را به فروش رسانند، لازم است. البته باید این کار را به شرکت هایی بسپارید که به امر حفاظت از اطلاعات کاربران، بیشتر اهمیت دهند. در چنین سایت هایی قیمت گذاری ارزها به طور خودکار انجام می گیرد و در روز فقط یک بار مدیر سایت وظیفه قیمت گذاری را بر عهده دارد. با ثبت نام کاربران و دادن اطلاعات حساب به سایت، عملیات واریز وجه به صورت خودکار انجام می شود طوری که پول از حساب مدیر برداشته شده و به حساب کاربران واریز می گردد. 

ساخت صرافی ارز دیجیتال

در طراحی سایت صرافی باید صرافی ارز دیجیتال را ساخته و امکانات مربوط به آن را در داخل سایت قرار داد. برای طراحی سایت اکسچنج موارد زیادی را باید رعایت کنیم. از جمله این موارد به امنیت بالای سایت باید اشاره کرد چرا که قرار است کاربران با دادن اطلاعات بانکی خود در سایت ثبت نام کنند و باید زمینه اعتمادسازی در آنها فراهم شود. همچنین سایت باید از ظاهری زیبا نیز برخوردار باشد تا مشتریان را به خود جلب کند. 

نمونه کار طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

در هر سفارشی که بخواهید به شرکت های مختلف بدهید باید قبل از آن، نمونه ای از طراحی اولیه سایت صرافی و به همین صورت سایت صرافی ارز دیجیتال را مشاهده کنید تا بتوانید بر روی قسمت های مختلف آن نظر دهید و اگر آن چیزی را که شما به دنبال آن هستید، برآورده می کند می توانید در سفارش خود با اطمینان عمل کنید. با دیدن نمونه کار می توانید به راحتی برای دادن سفارش اقدام کنید و از فرآیند کار با آن سایت آشنا شوید. 

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل میزان تخصصی بودن سایت شما است. هر چقدر از یک تیم تخصصی تر برای طراحی و تولید سایت خود استفاده کنید، هزینه ای که برای سایت باید پرداخت کنید بیشتر می شود. از طرفی میزان دامنه و هاستی که خریداری می شود نیز بسیار حائز اهمیت است. بسته به مطالب و حجم کارتان باید از هاست با حجم بالاتری استفاده کنید و این در قیمت نهایی سایت بسیار تاثیر گذار است. همچنین باید در نظر داشت که پشتیبانی از سایت باعث ایجاد هزینه می شود چرا که همه سایت ها نیاز به پشتیبانی دارند و این امر برای سایت ارز دیجیتال نیز وجود دارد کما اینکه در این مورد بیشتر نیز است. از آنجائیکه همیشه یک پشتیبان باید قیمت ارز را تعیین کرده و آن را به روز کند بنابراین یک پشتیبان همیشه در حال کار است. تمام اینها بر قیمت نهایی طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال شما تأثیر خواهند گذاشت. 

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال لازم است مجوزهای مربوطه گرفته شود. البته مانند صرافی های سنتی  مراحل گرفتن مجوز بسیار سخت و گاهی غیر ممکن است. بنابراین تنها راهی که برای شما می ماند طراحی یک وب سایت و شروع به کار است. منتظر نمانید راهی پیدا شود تا شما به هدفتان برسید بلکه با طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال، کار خود را شروع کنید و کسب درآمد داشته باشید. 

امکانات طراحی سایت صرافی

یک وب سایت باید امکانت لازم را داشته باشد تا مشتری را راضی نگه دارد و تمام خواسته های آنها را برآورده کند. این امکانات برای طراحی سایت اکسچنج صرافی ارز دیجیتال به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • داشتن بخش کیف پول تا تمام پول و ارز های شما در آن قرار گیرد.
  • جدولی برای نمایش لحظه به لحظه قیمت ارزهای دیجیتال تا بتوانید بر روند رشد و یا کاهش قیمت ها مسلط باشید.
  • ماشین حساب برای تعیین و محاسبه قیمت ارز دیجیتال.
  • یک پنل برای اینکه بتوان همه معاملات را در آنجا انجام داد.
  • یک سیستم برای احراز هویت کاربران.
  • داشبورد مناسب برای انجام همه امکانات و تنظیمات سایت.
  • صفحه اصلی و درباره ما.
  • یک بخش برای ثبت نام کاربر و یا ورود به سایت.
  • و امکانات دیگری که بسته به نوع سایتی که طراحی می کنید متغیر است. 

در پایان اشاره می کنیم که داشتن یک سایت برای کسب و کار خود در دنیای امروز که تمام مشتریان در اینترنت هستند امری لازم است. بنابراین طراحی سایت صرافی یکی از گزینه های مناسب برای کسانی است که بخواهند کار خرید و فروش ارز دیجیتال را در پیش بگیرند.

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
6640 بازدید