02188886450

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

در صنعت لوازم پزشکی هنوز کشور ما به خودکفایی نرسیده است و بسیاری از تجهیزات را از کشورهای خارجی وارد می کند. اما در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح ارتباطات مردم، لزوم داشتن یک وب سایت برای این صنعت مشاهده می شود. چه شما تولید کننده تجهیزات پزشکی باشید و چه وارد کننده، باید برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی قدم بردارید. ایجاد ارتباط با مشتری از جمله ارکان اصلی یک وب سایت است و در این زمینه شما یا دو نوع مشتری سروکار دارید؛ بیماران و 1- مشتریان خانگی، 2- درمانگاه ها، بیمارستان ها و متخصصین عرصه سلامت.
در ساخت سایت تجهیزات پزشکی اگر نکات مربوط به طراحی سایت، رعایت نشود ممکن است برای شما ایجاد بازدهی نکند و این امر، بسیار مهم است. طراحی سایت تجهیزات پزشکی دارای ویژگی هایی است که در این مقاله می خواهیم در مورد این ویژگی ها و امکاناتی که می توان برای آن در نظر گرفت صحبت کنیم. 

نمونه سایت تجهیزات پزشکی

قبل از سفارش دادن یک وب سایت به طراح، باید نمونه اولیه ای از آن سایت را مشاهده کرد تا بتوان در مورد جزئیات آن و امکاناتی که در آن قرار داده شده است نظر داد و در نتیجه با اطمینان کامل از طراحی یک وب سایت جذاب و کاربردی، اقدام به سفارش محصول کرد. برخی از سایت ها  و شرکت ها نمونه سایت تجهیزات پزشکی را به عنوان نمونه کار خود در معرض دید همگان قرار داده اند. در ادامه به برخی از نمونه سایت های مطرح دنیا اشاره می کنیم که در صنعت فروش محصولات پزشکی بسیار فعال ظاهر شده اند؛ 1- Medtronic 2- Onlinemedicalsupply 3- Andamedical 4- Mmemed 5- Smartmedicalbuyer 6- Pokenurse   7- Science Inc. 

طراحی فروشگاه تجهیزات پزشکی

چنانچه بخواهید محصولات پزشکی خود را به فروش حداکثری برسانید باید علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، یک فروشگاه آنلاین برای تجهیزات پزشکی خود داشته باشید. در فروشگاه می توانید از هر نوع محصول متنوع که بخواهید برای بازدید عموم مردم، قرار دهید بدون اینکه هزینه زیادی برای شما داشته باشد. البته طراحی فروشگاه تجهیزات پزشکی مستلزم رعایت نکات مهمی است تا بتواند مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و فروش محصولات را افزایش دهد. در فروشگاه، شما می توانید محصولات خود را دسته بندی کرده و برای اقشار مختلف با هر خواسته و نیازی، در سایت به نمایش بگذارید. 

امکانات طراحی سایت لوازم پزشکی

در طراحی سایت تجهیزات پزشکی باید توجه داشت که وب سایت شما از امکانات حداقلی برای معرفی و تبلیغ محصولاتتان برخوردار باشد. در این بخش به صورت خلاصه برخی از این امکانات را ذکر می کنیم:

 • امکان ایجاد صفحه ای برای معرفی هر یک از تجهیزات پزشکی
 • امکان معرفی و توضیح در مورد بیماری های مختلف و راه های درمان آن
 • داشتن گرافیک زیبا و با کیفیت
 • داشتن فضایی متناسب با لوازم پزشکی 
 • امکان ارائه دادن کاتالوگ از محصولات
 • ارائه ویدئو و تصاویر با کیفیت نسبت به معرفی محصولات
 • داشتن پشتیبانی آنلاین
 • ارائه مقالات مرتبط با محصولات
 • امکان پیش فروش محصولات
 • داشتن بخش نظرسنجی 
 • امکان جست و جوی پیشرفته

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

مطمئناً طراحی و راه اندازی هر سایتی مستلزم پرداخت هزینه است و این امر در مورد تجهیزات پزشکی نیز صدق می کند. داشتن هر وب سایتی هزینه دارد و نباید برای رسیدن به کیفیت فروش بالا از هزینه کردن در این زمینه دریغ کرد. شرکت هایی که طراحی سایت را انجام می دهند بر قیمت نهایی سایت تأثیر می گذارند به عنوان مثال شرکتی که دارای تیم های مختلف است مانند تیم طراح، گرافیست، برنامه نویس، تولید کننده محتوا و ...، قیمت بالاتری را برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی دریافت می کند. در عوض هزینه شرکت های کوچکتر که فقط تیم گرافیست و برنامه نویس دارند بسیار کمتر است. از عوامل دیگر می توان به شهری که طراحان در آن قرار دارند نیز اشاره کرد چرا که اگر در شهر های بزرگ و گران باشند هزینه بیشتری می گیرند و چنانچه در شهرهای کوچکتر باشند هزینه طراحی سایت برای شما کمتر خواهد شد. همچنین عوامل مختلف دیگر نیز تعیین کننده قیمت نهایی سایت خواهند بود. 

مزایای ساخت طراحی سایت لوازم پزشکی

مطمئناً داشتن یک سایت برای تجهیزات پزشکی می تواند امر خرید و درخواست وسایل مختلف درمانی را هم برای خانواده ها و هم برای درمانگاه ها و بیمارستان ها آسان کند و همه از این کار شما سود خواهند برد. به عنوان مثال نیاز به یک فشار سنج در خانه برای اکثر مردم ضروری و لازم است و اگر روش راحت و سریع برای تعیین قیمت و خرید آن وجود داشته باشد، مردم از آن استقبال خواهند کرد. اما طراحی سایت تجهیزات پزشکی مزایای دیگری نیز دارد مانند فروش محصولات بدون محدودیت، فروش آنلاین و بدون حضور بیمار در بازار، ایجاد یک ارتباط مفید بین فروشنده و مشتری و امکان شنیدن نظرات و پیشنهادات، امکان فروش محصولات پزشکی با قیمت ارزان تر به خاطر حذف واسطه و ... . 
در این مقاله تلاش کردیم در مورد لزوم و مزایای ساخت سایت تجهیزات پزشکی و امکانات آن صحبت کنیم. اشاره کردیم که داشتن یک سایت و فروشگاه آنلاین برای محصولات پزشکی، می تواند عامل مهمی در رشد کسب و کار برای فروشندگان محصولات پزشکی باشد و این امر مستلزم اعتماد به یک گروه حرفه ای در زمینه طراحی سایت است. بیان کردیم که قیمت نهایی طراحی یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و هزینه کردن در این زمینه یک سرمایه گذاری سودآور خواهد بود. 

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
6796 بازدید