02188886450

طراحی سایت ورزشی

امروزه  طراحی سایت ورزشی يكی از پر بازديدترين وب سايت ‌ها می باشد، بنابراين طراحی وب سايت ‌های ورزشی يكي از ضرورت‌ های ورزش امروز است. هدف از ايجاد اين گونه سايت ها بسيار متفاوت است، براي مثال سايتی می تواند در جهت اطلاع رسانی اخبار ورزشی ايجاد شود و يا طرفداران يك تيم ورزشی خاص می توانند از سايت به نفع تيم خود بهره ببرند و ... طراحی وب سايت ورزشی از حساسيت خاصی برخوردار است. زيرا هرگونه كوتاهی در طراحي سايت باعث عدم رضايت بازديدكنندگان می شود. 
اغلب مردم ورزش و اخبار مرتبط با آن را به صورت آنلاین دنبال می کنند. و همین مورد توجه به وب سایت شما و همچنین تمایز آن در بین سایر رقبایتان را مهم می کند. شما برای داشتن یک سایت ورزشی تک و کاربر پسند به طوری که نظر ورزش دوستان را جلب کنید باید بسیار دقت کنید. به عبارتی طراحی سایت ورزشی جذاب اولین قدم شما در جذب مخاطباتان است. یکی از راه های موثر در این امر، انتخاب یک تیم طراحی وب سایت ورزشی است. انتخاب یک طراح سایت ورزشی به شما کمک می کند فوراً به بازدیدکنندگان وب سایت خود بگویید که سایت شما در چه زمینه ای است. در این مقاله می خواهیم در مورد طراحی سایت ورزشی و ویژگی های آن مطالبی را بیان کنیم.

 

نمونه طراحی سایت ورزشی


اکنون ممکن است تصمیم بگیرید هر چه زودتر برای طراحی سایت ورزشی اقدام کنید. برای این کار بهتر است ابتدا به چند نمونه طراحی سایت ورزشی نگاه کنید و تمامی ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید. این کار باعث می شود تا شناخت کاملی به این کار پیدا کنید. پس از آن بهتر است اهداف خود را از طراحی سایت مشخص نمایید و در پایان کار خود را به تیم طراحی سایت متخصص بسپارید.

 

نمونه سایت ورزشی


طراحی سایت ورزشی برای تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود برای طراحی سایت و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. برای این که بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه سایت ورزشی را در آن شرکت بررسی کنید و سپس برای سفارش اقدام کنید. گاهی اوقات با داشتن یک نمونه می توانید تصمیم درستی نسبت به اقدام به طراحی سایت، بگیرید. 

ساخت سایت ورزشی

 

همیشه ساخت سایت ورزشی به نوعی می تواند یک سایت فروشگاهی ورزشی و یا سایت ورزشی باشدکه فقط برای نمایش محصولات مرتبط می تواند مورد بازدید مشتریان شما قرار بگیرد. در نتیجه بهتر است پیش از شروع طراحی به این مسئله دقت داشته باشید. البته در برخی شرکت های طراحی سایت، به صورت حرفه ای و اختصاصی کار طراحی و برنامه نویسی را برای شما انجام می دهند طوری که در هر زمانی که لازم باشد هر بخش از سایت قابلیت ارتقاء و بروز رسانی و بهتر شدن و اضافه شدن امکان جدیدی به آن باشد، اقدامات لازم را انجام دهند.

قیمت طراحی سایت ورزشی


قیمت طراحی سایت ورزشی به دو عامل مهم بستگی دارد ابتدا خواسته ها و نیازهای مشتری که وب سایت مورد نیاز چه امکاناتی باید داشته باشد و دوم اینکه وب سایت بر روی چه بستری طراحی و پیاده سازی شود، به عنوان مثال صفر تا صد کد نویسی شود و یا از سیستم های مدیریت محتوا جهت ساخت و پیاده سازی وب سایت ورزشی استفاده شود. بنابراین قیمت یک سایت می تواند بسیار متفاوت تر از آن چیزی باشد که ما در نظر می گیریم.

هزینه طراحی سایت ورزشی


هزینه طراحی سایت ورزشی هم همانند سایر سایت ها به امکانات آن بستگی دارد. وجود برخی امکانات مانند نمایش نتایج آنلاین در آن هزینه آن را بالاتر خواهد برد. به همین علت شما ابتدا باید امکانات مد نظر خود را تعیین نمایید سپس برای اطلاع از هزینه طراحی سایت ورزشی با امکانات درخواستی برنامه ریزی کنید. یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت ورزشی به روز کردن آن است. مسلما بسیاری از مراجعان شما به علت دنبال کردن نتایج و اطلاع از آخرین اخبار به سایت شما مراجعه می نمایند. به همین سبب همواره در به روز نگه داشتن سایت تان تلاش کنید .

امکانات سایت های ورزشی


برای آنکه یک باشگاه ورزشی افراد زیادی را به سمت خود جذب کند و به درآمد بالایی برسد، باید علاوه بر ایجاد صفحات گرافیکی زیبا و منحصر به فرد، نیاز کاربران و اعضای باشگاه‌ را نیز به راحتی برطرف کند. در زیر اصلی‌ ترین امکانات و خدمات برای طراحی سایت باشگاه لیست شده است:
معرفی کامل باشگاه، درج تصاویر مجوز باشگاه، گواهینامه‌ ها و سابقه فعالیت
معرفی کامل مربیان باشگاه، درج تصاویر مدارک آنها
ایجاد صفحاتی برای نمایش کامل سالن، تجهیزات و دستگاه های باشگاه
ایجاد صفحه ‌ای برای درج آدرس دقیق باشگاه به صورت نقشه و شماره های تماس
معرفی دوره های ورزشی همراه با جزئیات کامل از نام مربی، هزینه، ساعات برگزاری کلاس ها و ...
پیاده سازی سیستم عضویت اینترنتی در باشگاه ورزشی
پیاده سازی سیستم پرداخت شهریه باشگاه به صورت آنلاین
امکان دریافت مشاوره با مربیان به ویژه در حوزه بدنسازی
ایجاد بخشی مجزا برای هر یک از اعضای باشگاه
ایجاد صفحاتی برای معرفی رشته‌ های ورزشی باشگاه
ایجاد رویدادها و اخبارهای ورزشی صرفا برای جذب کاربر بیشتر

ویژگی های طراحی سایت ورزش

 

برخی از ویژگی های طراحی سایت ورزشی عبارتند از:
نمایش آنلاین نتایج ورزشی
گروه بندی مناسب
نمایش تقویم کلاس ها
طراحی آلبوم تصاویر
در دسترس بودن و آسان پیدا نمودن اطلاعات موجود در سایت
طراحی  اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی

طراحی سایت فروشگاه ورزشی


طراحی سایت فروشگاه ورزشی مزایای زیادی هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارد. راه ‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی به دلیل دسترسی آسان و راحت آن، سبب نگهداری هرچه بیشتر مشتریان وفادار و قدیمی خواهد شد که از جمله مزایای فروشگاه های اینترنتی برای مشتریان و همینطور صاحب فروشگاه می باشد. حضور در اینترنت، تصویر بهتری از کارتان ارائه می ‌دهد. فقط همین دلیل می ‌تواند برای راه ‌اندازی یک وب ‌سایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد. از طرف دیگر، یک فروشگاه از هر نقطه دنیا قابل دسترس مشتریان خواهد بود‌. ارائه خدمات از طریق یک فروشگاه فیزیکی، همواره با هزینه‌ های تهیه یا اجاره، نگهداری، تعمیرات، مالیات و ... همراه خواهد بود در صورتی که با داشتن سایت فروشگاهی ورزشی این هزینه ها حذف می گردد.

طراحی سایت ورزشی آموزشی


با راه اندازی و طراحی سایت ورزشی آموزشی می توان این انتظار را داشت که رشته های ورزشی مختلف را به مردم معرفی کرد و سطح آگاهی مردم را ارتقا داد. قبل از ساخت وب سایت ورزشی آموزشی باید بدانید که هدف شما از ساخت این سایت چیست و می خواهید با راه اندازی این سایت به چه هدفی برسید؟ گاهی ممکن است هدف تان این باشد که به عنوان مربی خود را معرفی کنید و از این طریق ورزشکاران را جذب کنید تا در کلاس های شما شرکت کنند، گاهی ممکن است قصد معرفی ورزش های مختلف و باشگاه های ورزشی را داشته باشید و بخواهید از این طریق جذب مشتری برای باشگاه های ورزشی داشته باشید و یا ممکن است یک ایده جدید داشته باشید و بخواهید با طراحی سایت ورزشی ایده خود را عملی کنید.
در این مقاله در مورد طراحی سایت ورزشی و امکاناتی که باید در آن در نظر گرفته شود مطالبی را عنوان نمودیم. به برخی از ویژگی های آن اشاره کرده و هزینه طراحی چنین سایتی را بررسی نمودیم. در مورد طراحی سایت فروشگاه ورزشی و اینکه چه فوایدی می تواند داشته باشد نیز به بیان مطالبی پرداختیم. 
 

 

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
103 بازدید