02188886450

طراحی سایت با دات نت نیوک

دات نت نیوک یکی از بهترین پلتفرم هایی است که برای طراحی سایت به کار برده می شود. این پلت فرم ویژگی های متعددی دارد و همین امر باعث شده است استفاده از آن برای طراحی سایت مد نظر قرار گیرد. همانطور که میدانید این روزها اینترنت به درگاهی مهم برای جذب مشتری تبدیل شده است و کسب و کارها ترجیح می دهند سریعا وارد اینترنت شوند. به همین دلیل، پلتفرم هایی نظیر دات نت نیوک و وردپرس ظهور کرده اند تا پاسخگوی نیازهای کسب و کارها باشند.  

DNN سی ام اسی امنی است که اکثر ارگان های کشور از این سورس برای طراحی سایتشان استفاده می کنند اگر بخواهیم بزرگترین سایت Dnn ایران را بشناسیم سایت شهرداری تهران است که کل زیر مجموعه ها فقط با یک هسته اجرا می شود

دات نت نیوک چیست؟

یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، قابل توسعه، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند.

دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو، بیش از یک میلیون دانلود و بیش از هشت صد هزار سایت مبتنی بر آن در طول ده سال گذشته، ثابت کرده است که بستری قابل اعتماد بوده و شما می‌توانید با اطمینان کسب و کار خود را با تکیه بر آن بسازید.

 

dnn

 

چرا طراحی سایت با دات نت نیوک(ِDNN)

1- DNN کد باز

کد باز (Open Source) بودن پلت‌فرم دی‌ان‌ان، انعطاف‌پذیری و آزادی را برای شما و کسب و کار شما فراهم می‌کند. با در اختیار داشتن سورس نرم‌افزار، شما قادر به اعمال هرگونه تغییری در برنامه می‌باشید.

2-امنیت در DNN

پلت‌فرم دی‌ان‌ان از یک سابقه قوی در امنیت برخوردار است. این نرم‌افزار ده‌ها اسکن امنیتی و ممیزی انجام شده توسط مشتریان و شرکای کاری که با تیم امنیتی دی‌ان‌ان در ارتباط هستند را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

3-توسعه پذیری DNN

پلت‌فرم دی‌ان‌ان با هدف توسعه‌پذیری برای مدیریت آسان‌تر محتوا ساخته شده است. تقریبا هر یک از امکانات نرم‌افزار قابل تعویض و توسعه می‌باشد. شما می‌توانید افزونه سفارشی و دلخواه خود را تولید کنید و یا افزونه مد نظر خود را از بین هزاران مورد موجود انتخاب نمایید.

عدم استفاده شرکت های طراحی سایت از DNN

شرکت های طراحی سایت که از بنیه مالی قوی برخوردار نیستند توان خرید ماژول ها و اسکبن های گران قیمت دی ان ان را ندارند به همین خاطر دنبال سورس های رایگان و کم کیفیت دیگر می روند

طراحی سایت با DNN حسن استقلال را به شما میدهد که بدون هیچ دغدقه ای می توانید سایتی قدرتمند و کارآمد داشته باشید و براحتی سایت خود را مدیریت کنید

دی ان ان

طراحی سایت دات نت 

طراحی سایت دات نت مزایای زیادی دارد. اولا باید بدانید این پلت فرم به سادگی و با سرعت زیادی اجرا می شود و همین امر از مهمترین دلایلی است که سبب شده است کسب و کارهای اینترنتی به سمت استفاده از این پلت فرم متمایل شوند. هزینه راه اندازی این پلت فرم در مقایسه با پلت فرم های دیگر ارزان تر است و این موضوع برای کسب و کارهایی که بودجه محدودی دارند حائز اهمیت است. بررسی ها نشان داده اند طراحی سایت دات نت می تواند پاسخگوی نیازهای کاربران باشد و همین امر باعث می شود این پلتفرم به پلتفرم مطرح در سطح جهانی تبدیل شود. 

جذابیت بصری 

یکی از مهمترین مواردی که سبب شده است دات نت نیوک مورد توجه قرار گیرد جذابیت بصری است که این پلتفرم دارد. در واقع، امکانات متعدد و فراوانی بر روی این پلتفرم وجود دارد که می تواند از لحاظ بصری بر کاربران اثر بگذارد و به آنها کمک کند مدت زمان بیشتری در سایت باقی بمانند. 

قالب های منحصر به فرد 

همانطور که میدانید یکی از مواردی که باعث می شود تا ماهیت کسب و کار به خوبی در سایت بازنمایی گردد قالب سایت است. دات نت نیوک قالب های بسیار زیادی دارد که برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده اند. طراح سایت می تواند یکی از این قالب ها را که به ماهیت کسب و کار نزدیک است انتخاب کند و این امکان وجود دارد قالب سایت هر چند وقت یکبار تغییر کند. این امر باعث می شود تا مشتریان حس خوبی داشته باشند و در آن سایت احساس آرامش کنند.

اطلاعات طبقه بندی شده 

بهتر است بدانید امروزه کاربران تمایل دارند تا به اطلاعات طبقه بندی شده دست پیدا کنند. یکی از امکانات ویژه طراحی سایت دات نت نیوک دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده است. این پلت فرم می تواند اطلاعات را در قالب های متعددی جانمایی کند و نقشه راه را به خوبی به کاربران نشان دهد. همین امر سبب می شود تا کاربران جذب اینگونه سایت ها شوند و نرخ پرش در سایت های دی ان ان کاهش پیدا می کند. 

آیا وردپرس با دات نت نیوک متفاوت است؟

یکی از سوالات پرتکراری که پرسیده می شود در این باره است آیا وردپرس با دات نت نیوک متفاوت است. بهتر است بدانید این دو پلت فرم تقریبا در یک سطح هستند و ویژگی های آنها یکسان است. اما برخی از کارشناسان بر این عقیده هستند دی ان ان از وردپرس ساده تر است و بسیار زودتر اجرا می گردد. با وجود این اهدافی که کارفرمایان برای طراحی سایت در نظر دارند می توانند بر انتخاب پلت فرم ها اثر بگذارند. به طور مثال، وردپرس برای بلاگرها و آرتیست ها بسیار مناسب هستند و نمای بسیار زیبایی دارند. 

از این پلت فرم در چه شرکت هایی می توان استفاده کرد؟

با توجه به امکاناتی که در دات نت نیوک وجود دارد، کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند این پلت فرم برای شرکت های متوسط و بزرگ مناسب است. بنابراین، اگر شما شرکت بزرگی هستید و می خواهید در یک پلت فرم مناسب بالا بیاید، می توانید طراحی سایت با استفاده از این پلتفرم را مد نظر قرار دهید. با وجود این، توصیه می شود قبل از انجام هر کاری با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. 

طراحی سایت با دی ان ان

آیا پشتیبانی این پلتفرم قوی است؟

این پلت فرم پشتیبانی بسیار قوی دارد و زمانی که بر روی دات نت نیوک مشکلی پیش می آید به سادگی رفع می گردد. به همین دلیل، توسعه دهندگان بر این عقیده هستند تقریبا هیچ مشکلی وجود ندارد که در این پلت فرم غیر قابل حل باقی بماند و این موضوع باعث می شود تا سایت هایی که بر روی این پلتفرم بالا می آیند خاطر نشان باشند که سایت منحصر به فردی دارند. 

 دی ان ان

بهتر است بدانید شما می توانید ابزارهای مدیریتی پیشرفت های را بر روی دی ان ان نصب کنید. این موضوع می تواند در شرکت های بزرگ یک مزیت بسیار مهم به حساب بیاید. از طرف دیگر، مدیریت این پلت فرم بسیار ساده است و پیچیدگی های خاصی ندارد. به طور کلی، شما می توانید با استفاده از این پلت فرم یک وب سایت مناسب داشته باشید و دیگر نیاز نیست نگران حضور خود در فضای اینترنت باشید. 

طراحی سایت دات نت نیوک، انتخابی فوق العاده 

تا بدینجا تلاش کردیم به ویژگی های طراحی سایت دات نت نیوک بپردازیم. همانطور که متوجه شده اید این پلتفرم ویژگی های زیادی دارد که از مهمترین آنها می توان به طراحی ویژه و وجود قالب ها متنوع، گرافیک جذاب، قابلیت طبقه بندی اطلاعات، امکان نصب سیستم های پیشرفته مدیریتی و استفاده آسان اشاره کرد. شرکت های متوسط و بزرگ برای راه اندازی سایت های خود می توانند از این پلت فرم استفاده کنند. کارشناسان ما مشاوره های رایگان و تخصصی طراحی سایت با دات نت نیوک را در اختیار شما قرار می دهند.

بیشتر
 
3931 بازدید