02188886450

استراتژی های ایمیل مارکتینگ

استراتژی‌ های ایمیل مارکتینگ بخشی از استراتژی کلان شما برای بازاریابی دیجیتال است. ضمناً استراتژی‌ های ایمیل مارکتینگ به شما کمک می‌ کند تا محصولات و خدمات خود را از کانال ارتباطی ایمیل، به فروش برسانید و نرخ بازگشت سرمایه خود را به حداکثر حالت ممکن ارتقا دهید. در اینجا می خواهیم در مورد این استراتژی ها بیشتر صحبت کنیم. در ادامه به 5 استراتژی در مورد ایمیل مارکتینگ اشاره خواهیم کرد.

 

ایجاد بهترین لیست ایمیل

1- ایجاد بهترین لیست؛ به عنوان یکی از استراتژی های ایمیل مارکتینگ ایجاد بهترین لیست است. ایجاد یک لیست خوب، جرقه‌ ای برای یافتن مشتری ‌های مناسب، نرخ کلیک بیشتر و تعامل مؤثر است. زمانی که بودجه را در مسیر درست خرج کنید، گزینه‌ های متنوع‌ تری برای رشد کسب ‌وکار روی میز است که مسیر موفقیت شما را هموارتر می ‌کند. 

ریتارگتینگ

2- ریتارگتینگ؛ بعضی از مدیران کسب و کارهای اینترنتی از ریتارگتینگ استفاده می کنند. در واقع آنها به کمک کمپین ‌های ریتارگتینگ، مخاطبانی که قبلاً قصد خرید محصول و ... را داشته ‌اند، دوباره به خرید ترغیب می‌ کنند.

 

 کمپین های تبلیغاتی جدید و هدفمند


3- کمپین های تبلیغاتی جدید و هدفمند؛ کمپین ‌های تبلیغاتی مجموعه ‌ای از استراتژی ‌هایی است که برای تبلیغ محصولات یک شرکت جهت فروش بیشتر، دیده شدن محصول، ارتباط با مشتری، ارائه اطلاعات آن محصول به مشتری، ایجاد آگاهی از برند، راه‌اندازی محصولی جدید و اهدافی دیگر انجام می ‌شود. در این بین استفاده از کمپین های تبلیغاتی جدید و هدفمند تأثیر بسزایی در ایمیل مارکتینگ دارد.

 

 ریتنشن مارکتینگ

 

4- ریتنشن مارکتینگ؛ ریتنشن مارکتینگ یکی از استراتژی ‌های پرکاربرد مورد استفاده شرکت‌ ها است که با استفاده از آن، شرکت‌ ها بر مشتریان فعلی خود تمرکز کرده و تلاش می ‌کنند تا علاوه بر حفظ مشتریان فعلی خود، سودآوری آنها را افزایش دهند. با استفاده از ریتنشن مارکتینگ ما تعداد دفعات تکرار خرید و میزان بازگشت مشتریان خود و در نهایت، وفاداری مشتریان را افزایش می ‌دهیم.

 

خبرنامه


5- خبرنامه؛ ارسال یک خبرنامه صرفا یک کار روتین نیست که باید انجام شود. بلکه خبرنامه در حقیقت یک منبع ارزشمند و مهم برای بازاریابی محسوب می گردد که شما باید به آن توجه لازم را داشته باشید. خبرنامه ‌های ایمیلی باید به شکلی باشد که مردم به آن توجه کرده، آنها را باز کنند و روی اطلاعات موجود در آن کلیک نمایند. 
در این مقاله در مورد برخی استراتژی های ایمیل مارکتینگ مطالبی را عنوان نمودیم. بیان کردیم که استفاده از این استراتژی ها می تواند به رونق بیشتر کسب و کار شما از طریق ایمیل مارکتینگ، کمک زیادی کند. به پنج استراتژی ایمیل مارکتینگ اشاره نموده و در مورد آنها توضیحات مختصی ارائه کردیم. 
 

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
681 بازدید