02188886450

طراحی سایت خبری

طراحی سایت یکی از مهمترین مواردی است که می تواند به رشد کسب و کارها کمک کند و نقش موثری در دیده شدن آنها داشته باشد. آمارها نشان می دهند امروزه افراد به اخبار علاقه زیادی دارند و تمایل دارند از علم روز دنیا و اتفاقاتی که در دنیا رخ می دهند خبردار شوند. در نتیجه، بازدیدکنندگان سایت های خبری بسیار زیاد هستند و می توانند به عنوان درگاهی برای دیده شدن کسب و کارهای دیگر باشد. 

طراحی سایت خبری می تواند یکی از پر رونق ترین کارهایی باشد که افراد به دنبال آن هستند. معمولا در سایت های خبری هزاران نفر از سایت دیدن می کنند و کسب و کارهایی که در این سایت ها رپورتاژ می گیرند، ورودی سایت خود را افزایش می دهند. اما باید بدانید سایت خبری باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتواند مورد توجه کاربران باشد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم و شما را با روند طراحی سایت خبری آشنا کنیم. 

طراحی سایت خبری

راه اندازی سایت خبری

کاربرانی که وارد سایت خبری می شوند به دنبال اخبار تازه هستند و می خواهند در جریان اتفاقاتی که در دنیا رخ می دهد، باشند. به همین دلیل، زمانی که برای راه اندازی سایت خبری و طراحی سایت خبری اقدام می شود، در اولین مرحله باید نقشه سایت به خوبی طراحی شود. کاربری که وارد سایت می شود باید بتواند به سرعت آن اطلاعاتی را که نیاز دارد پیدا کند. به همین دلیل، طراحان به این موضوع اشاره می کنند یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت خبری واضح بودن و ساده بودن سایت است. 
منوهایی که در قسمت بالایی سایت هستند باید به خوبی دسته بندی شده باشند. به همین دلیل، طراح سایت ابتدا باید نگاه روشنی به این موضوع داشته باشد که سایت خبری می خواهد کدام دسته از موضوعات را پوشش دهد. آیا سایت خبری می خواهد به موضوعات سیاسی بپردازد یا موضوعات ورزشی؟ گاهی سایت می خواهد تمامی این اخبار را پوشش دهد که در این صورت باید دسته بندی درستی در سایت وجود داشته باشد و کاربر به سادگی و در عرض یک یا دو ثانیه بتواند به آنچه نیاز دارد دست پیدا کند. در این صورت می توان گفت راه اندازی سایت خبری با اقبال زیادی رو به رو خواهد شد.

خرید سایت خبری

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از نکاتی که در طراحی سایت خبری و یا خرید سایت خبری باید توجه ویژه ای به آن شود سرعت سایت است. هیچ کس تمایل ندارد مدت زمان زیادی صبر کند تا سایت لود شود. سایت باید در عرض سه ثانیه و یا کمتر لود شود و در دسترس کاربران باشد. همگی ما این موضوع را شنیده ایم که سرعت سایت اهمیت زیادی دارد و باید بالا باشد. اما این موضوع در طراحی سایت خبری از اهمیت بیشتری برخوردار است. 
اگر سایت خبری بیشتر از 7 ثانیه طول بکشد که لود شود بی شک کاربران زیادی آن را ترک می کنند. به ویژه، زمانی که خبر مهمی در راه است و یا کاربران به دنبال خبرهای مهم هستند. در دوران کرونا، سایت های خبری رشد زیادی پیدا کردند، زیرا کاربران زیادی وارد سایت می شدند تا از اخبار روز کرونا مطلع شوند. با توجه به این موضوع که اخبار کرونا استرس آور بود، سایت هایی که دیر لود می شدند کاربران زیادی را از دست دادند. زیرا کاربران تمایل نداشتن بیشتر از چند ثانیه صبر کنند تا سایت بالا بیاید. 

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری ورزشی

ورزش یکی از مواردی است که این روزها طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افراد از علاقه مندان واقعی ورزش هستند و روزانه اخبار ورزشی را دنبال می کنند. اگر به برنامه های تلویزیونی توجه داشته باشید متوجه می شوید که بخشی از اخبار به اخبار ورزشی مرتبط است و همین امر اهمیت و جایگاه ورزش را در میان مردم نشان می دهد. به همین دلیل طراحی سایت خبری ورزشی از جمله اموری است که این روزها می تواند مورد توجه افراد باشد و به درگاهی برای جذب کاربران تبدیل شود. 
کسانی که می خواهند برای طراحی سایت خبری ورزشی اقدام کنند باید به نکات مهمی توجه داشته باشند. مهمترین نکته در طراحی سایت ورزشی گرافیک آنهاست. گرافیک سایت های خبری ورزشی باید به گونه ای طراحی شود که کاربر به محض ورود خود را در یک زمین ورزشی احساس کند. اگر کاربر در سایت های خبری ورزشی خود را در یک استادیوم ورزشی احساس کند، تعاملش با سایت بالا می رود و همین امر باعث می شود که رتبه آن سایت افزایش پیدا کند. در نتیجه، شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که در نظر گرفتن این نکات در طراحی سایت خبری ورزشی نقش بسیار مهمی در دیده شدن و موفقیت سایت دارد. 

طراحی سایت خبری حرفه ای 

تا به حال به برخی از ویژگی های سایت های خبری پرداختیم. اکنون دیگر متوجه شده اید برای اینکه سایت خبری خوبی داشته باشید، باید سایت شما به صورت حرفه ای طراحی شود. طراحی سایت خبری حرفه ای ویژگی های بسیار زیادی را برای کاربران به همراه خواهد داشت که در ادامه به این موارد می پردازیم. 

ریسپانسیو بودن 

یکی از مهمترین مواردی که در سایت های خبری حرفه ای به آن توجه می شود ریسپانسیو بودن سایت است. امروزه، بسیاری از کاربران سایت های خبری از گوشی های موبایل خود وارد سایت می شوند. در نتیجه، اگر سایت ها ریسپانسیو نباشند به زودی مشتریان زیادی را از دست می دهند. به این نکته توجه داشته باشید سایت ها باید به گونه ای در گوشی نمایش داده شوند که المان های موجود در سایت به خوبی نمایش داده شود و این المان ها در یکدیگر ادغام نشوند. 

فونت سایت

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در طراحی سایت خبری حرفه ای به فونت سایت اهمیت زیادی داده می شود. اگر فونت سایت به خوبی انتخاب نشود، ممکن است حس بدی را در کاربران به وجود بیاورد. ایران سنس یکی از بهترین فونت هایی است که در سایت های خبری به کار برده می شود. سایت هایی که می خواهند کاربران ویژه ای داشته باشند می توانند برای خرید فونت های خاص اقدام کنند و این امر می تواند نقش بسیار مهمی را در رشد سایت داشته باشد. 

قالب سایت

در سایت های حرفه ای از قالب های آماده و رایگان استفاده نمی شود. بلکه طراح سایت وقت کافی را به این کار اختصاص می دهد تا قالب سایت ها را به صورت حرفه ای کد نویسی کند. این امر باعث می شود تا قالب سایت بر کاربران اثر ویژه ای بگذارد و سبب شود آنها مدت زمان بیشتری را در سایت سپری کنند. هر چقدر کاربران مدت زمان بیشتری در سایت بمانند، نرخ پرش کاهش پیدا می کند و این موضوع باعث افزایش رتبه سایت می شود.

طراحی سایت خبری

امنیت سایت

امنیت سایت از مهمترین مواردی است که در طراحی سایت خبری حرفه ای به آن توجه ویژه ای می شود. زیرا یکی از حقوق اصلی کاربران حفظ امنیت آنهاست. سایت هایی که به این موارد اهمیت می دهند، بی شک کاربران زیادی خواهند داشت. اما سایت هایی که امنیت پایینی دارند و به سرعت مورد حمله ویروس ها و هکرها قرار می گیرند، کاربران زیادی را از دست می دهند و این موضوع بدترین چیزی است که می تواند در سایت های خبری رخ دهد.

بخش مطالب پربازدید

بسیاری از کاربران تمایل دارند تا از اخبار پربازدید روز دیدن کنند. در این شرایط، در روند طراحی سایت خبری باید بخشی برای این مطالب در نظر گرفته شود و این بخش باید در صفحه اصلی سایت نمایش داده شود. در این صورت، کاربران می توانند به بخش مطالب پر بازدید بروند و با مشاهده اخبار و مطالب روز به اهداف خود از مشاهده سایت های خبری دست پیدا کنند. در واقع، در طراحی سایت خبری نیازهای همه کاربران باید پوشش داده شود. در این صورت است که آن سایت به یک سایت معتبر تبدیل می گردد.

طراحی سایت خبری وردپرس

وردپرس یکی از محبوب ترین پلت فرم های طراحی سایت است. ویژگی های وردپرس به حدی قابل توجه است که امروزه استفاده از این سیستم مدیریت محتوا مد نظر قرار گرفته است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت خبری وردپرس هستند. یکی از مهمترین ویژگی های وردپرس قابلیت نصب افزونه های متعدد بر روی این پلتفرم است. این افزونه ها قدرت وردپرس را افزایش می دهند و باعث می شود قابلیت های آن به طرز چشمگیری افزایش یابد. 
یکی دیگر از ویژگی های وردپرس زمان کوتاه راه اندازی آن است. اگر محتوا آماده باشد و نیازهای کاربران به خوبی مشخص شده باشد، شما می توانید حتی یک روزه و یا دو روزه سایت خود را راه اندازی کنید و برای طراحی سایت خبری اقدام کنید. اما در همینجا به شما اعلام می کنیم بهتر است برای طراحی سایت خبری وردپرس، زمان کافی را به این کار اختصاص دهید و تمامی برنامه ریزی ها را به دقت انجام دهید تا بتوانید بهترین سایت را بالا بیاورید و از طراحی سایت خبری بهترین تجربه را داشته باشید.  

طراحی سایت خبری ارزان

بسیاری از افراد که بودجه محدودی دارند به دنبال طراحی سایت خبری ارزان هستند. اما بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که قرار است شما کاربران زیادی را از طراحی سایت خبری جذب نمایید، باید بودجه مناسبی را به این کار اختصاص دهید. با وجود این، شما می توانید سایت خبری را با یک بودجه مشخص بالا بیاورید و پس از آنکه سایت راه اندازی گردید، در آینده برای رشد سایت برنامه ریزی های مالی مناسب را در نظر داشته باشید. 

نمونه سایت خبری

اکنون دیگر تصمیم گرفته اید برای طراحی سایت خبری اقدام کنید. توصیه می شود قبل از آنکه کار خود را به شرکت طراحی سایت بسپارید، ابتدا نمونه سایت خبری را به دقت بررسی و تحلیل نمایید. وقتی می خواهید نمونه سایت خبری را بررسی کنید، باید به نکات مهمی از جمله گرافیک سایت، سرعت سایت و امنیت سایت توجه داشته باشید. پس از آنکه متوجه شدید نمونه کارها به خوبی طراحی شده اند، می توانید کار طراحی سایت خبری خود را به آن شرکت بسپارید. برای مشاهده نمونه کارها و طراحی سایت خبری می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت نمایید. 

با طراحی سایت خبری بدرخشید!

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت خبری در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید سایت های خبری باید ویژگی های متعددی داشته باشند. این سایت ها باید دارای فونت و قالب ویژه باشند و امنیت بالایی داشته باشند. یکی از مواردی که توصیه می شود در زمان طراحی این سایت ها به آن توجه شود گرافیک سایت است. گرافیک سایت باید به گونه ای باشد که کاربر جذب کند و به این امر ترغیب نماید که مدت زمان بیشتری در سایت بماند. همچنین، سایت باید به راحتی قابل استفاده باشد. در غیر اینصورت، کاربران آن را ترک می کنند. متخصصان ما به شما کمک می کنند بهترین سایت خبری را راه اندازی کنید.

بیشتر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
166 بازدید